Лютий 19, 2014 0 441 Переглядів

Всім церквам християн віри євангельської України:

Дорогі брати, дорогі сестри, дорога наша молоде!

     Звертаюся до Вас у цей доленосний для України час з великою просьбою і закликом встати в проломі за нашу країну у молитві та пості з 20 по 22 лютого (триденний загальний піст) і щоденно до 10 березня звершувати ревні та щирі заступницькі молитви, благаючи Всемогутнього Бога про милість до народу.

     Україна стоїть на роздоріжжі для великих перемін і вони стосуються кожного з нас. Дуже важливо для кожного зайняти правильну позицію, яка відповідає Слову Божому, Яке гласить: «Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас» (Якова 4.8) – це є найважливіше для нашого особистого духовного життя.

     А відносно зовнішнього, що стосується ситуації в країні – стояти на стороні правди, честі та людської гідності. «Через це не будьте нерозумні, але розуміймо, що є воля Господня» (До Ефесян 5.17). А ще «ненавидьте зло, туліться до доброго» (До Римлян 12.9).

Хай Боже благословення спочиває на вас!

З молитвою,

Михайло Паночко

Старший єпископ ЦХВЄУ

19 лютого 2014р.

м. Київ

Попередня Візит до серця Азії: старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Узбекистан
Наступна У Хмельницькому рукопокладено єпископа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом

Новини братерства

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

   24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

Новини братерства

Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік

Тривають річні звітні конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ. У Запоріжжі  служителі церков звітували про роботу за рік 12 лютого.