Лютий 18, 2013 0 416 Переглядів

Праця заради майбутнього з оцінкою «добре»

В суботу 16 лютого на Хмельниччині про роботу, служіння і результати за минулий 2012 рік, звітували служителі.
Єпископ Михайло Паночко, його заступник у Західному регіоні Юрій Веремій та майже сотня служителів Хмельницької області спільно аналізували роботу обласного об’єднання, складали плани на майбутній рік.
«Робота служителів спрямована не на тимчасовий і миттєвий результат, але на майбутній, для Царства Божого, тому звершуймо її з посвятою, без нарікання, і з вдячним та радісним серцем», – порадив Юрій Веремій.
Майже дві тисячі триста членів, із яких шістдесят п’ять долучилися до церков обласного об’єднання протягом минулого року. Таку інформацію повідомив старший пастор Хмельниччини Ростислав Мурах. За його словами, в області несуть служіння 89 служителів, із них 41 пресвітер і 48 дияконів. «Мій звіт – це праця усіх служителів об’єднання, адже кожнен показник свідчить про нашу спільну роботу», – зазначив Ростислав Миколайович.
Керівники інших відділів звітували про успіхи у кожному напрямку роботи та те, що заплановано на наступний, 2013 рік. Відтак, в області працюють понад сотня вчителів недільної школи та двадцять чотири керівники молоді. Проводиться робота в різних напрямках із дітьми та молодюю як в межах церков так і за їх межами.
«Діти і молодь – це майбутні члени церкви, а служителі, які працюють у цих напрямках – помічники пасторів», – зазначив керівник молодіжного відділу Сергій Чорнописький.
Освіта в обласному об’єднанні також має позитивну динаміку розвитку зазначив керівник відділу Василь Хмарук. Саме Хмельниччина має найбільшу кількість студентів Львівської богословської семінарії, філіал якої функціонує в області.
Активно запрацював відновлений минулого року жіночий відділ. Семінари, зустрічі, навчання і соціальна робота – це неповний перелік напрямків роботи відділу. Про це повідомила заввіділом Анна Собко.
Одним із головних завдань відділу церковно-державних відносин – сприяння і турбота про духовно-моральне здоров’я суспільства. Керівник відділу Тарас Банас зазначив, що робота на так званих зовнішніх фронтах церкви не менш важлива ніж на внутрішніх. Паралельно із налагодженням церковно-державних та міжцерковних стосунків, відділ працює у напрямку протидії впровадженню гендерної політики та ювенальної юстиції. На сьогодні це одна із актуальних проблем не лише Хмельниччини, але й країни в цілому.
За результатами звіту кожного із відділів, під мудрим керівництвом Михайла Паночка, служителі висловили свою оцінку, аналіз та зауваження до роботи обласного об’єднання загалом та старшого пастора зокрема. Вислухавши думки та оцінку Михайло Степанович озвучив свої рекомендації для покращення роботи об’єднання. Підсумовуючи зібрання, служителі оцінили роботу старшого пастора Ростислава Мураха і Хмельницького обласного об’єднання загалом на «добре» і побажали плідної праці й гідних результатів для Царства Божого.
У проповіді-настанові Михайло Степанович закликав служителів Хмельниччини пам’ятати, що повнота наша у Господі і жодна причина, яка не впливає на спасіння не може бути перешкодою до звершення служіння і поширення Слова Божого на теренах області.
«Повнота є в Його слові, а наука Його досконала, тому читайте, моліться і трудіться, – зазначив єпископ. – Треба визнати, що ми багато недопрацьовуємо, зупиняємося на дрібницях і витрачаємо час на неважливі речі. Давайте будемо досліджувати Божу повноту, йти до неї і черпати її в Нього».
Прес-служба Хмельницького обласного об’єднання.


Попередня «Я вірю, що в України є майбутнє, бо Україну любить Бог!» - Старший єпископ Михайло Паночко на Саміті на захист сиріт.
Наступна Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

Оголошено літературний конкурс імені Джона Буньяна

   Відділ освіти Церкви ХВЄ України разом із служінням «5 хлібів та 2 риби» започатковують «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» для українських християнських письменників.