Березень 13, 2012 0 468 Переглядів

Відбулася річна звітна конференція Вінницького обласного об’єднання ЦХВЄУ

За даними звіту старшого пресвітера Василя Любчака, на сьогодні в об’єднання входить 28 громад, які мають десять молитовних будинків і ще чотири будують. Решта громад проводять богослужіння в орендованих приміщеннях.  Церкви області звершують працю серед засуджених в місцях позбавлення волі, працюють з алко- та наркозалежними у двох реабілітаційних центрах. Ведеться соціальна робота з дітьми-сиротами – два дитячі будинки сімейного типу взяли під опіку 31 дитину. Торік було проведено 15 євангелізаційних заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія.
 На півдні Вінницької області у багатьох населених пунктах ще немає євангельських церков. Тому під час конференції делегати висловили єпископу Рівненського обласного об’єднання церков ХВЄ В. Боришкевичу  прохання про допомогу кадрами для здійснення подальших євангелізаційних заходів у цьому регіоні області. Брати домовилися в найближчому майбутньому працювати задля вирішення цього питання.
Після цього Віктор Дем’янович виклав служителям  семінар-вчення на тему «Силкуйся поставити себе перед Богом гідним…» (2 Тим.2:15). Закінчилася конференція загальною молитвою та спілкуванням.

У неділю, 19 лютого, Михайло Степанович відвідав церкву в с. Паріївці (її історія сягає 1924 року) та церкву в м. Іллінцях – проповідував Слово Боже і спілкувався з місцевими членами громад.

Попередня Семінар для керівників молоді відбувся на Буковині
Наступна День Біблії відзначили у Кривому Розі

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Церква ХВЄ міста Дубно відзначила 30-літній ювілей від дня освячення Дому молитви

28 жовтня 2018 року Церква християн віри євангельської м. Дубно

Новини регіонів

Спілкування на острові Хортиця

1 травня молодь церков м.Запоріжжя провели спілкування на острові Хортиця. Представники близько 16 церков більш як 350 осіб мали змогу бути разом в спілкуванні та провести разом час на збудову кожного.

Новини регіонів

Тижнева Школа капеланів пройшла  у жовтні на Дніпропетровщині

На базі помісної церкви «Суламіта» у м. Кам’янському Дніпропетровської області