Березень 13, 2012 0 352 Переглядів

Відбулася річна звітна конференція Вінницького обласного об’єднання ЦХВЄУ

За даними звіту старшого пресвітера Василя Любчака, на сьогодні в об’єднання входить 28 громад, які мають десять молитовних будинків і ще чотири будують. Решта громад проводять богослужіння в орендованих приміщеннях.  Церкви області звершують працю серед засуджених в місцях позбавлення волі, працюють з алко- та наркозалежними у двох реабілітаційних центрах. Ведеться соціальна робота з дітьми-сиротами – два дитячі будинки сімейного типу взяли під опіку 31 дитину. Торік було проведено 15 євангелізаційних заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія.
 На півдні Вінницької області у багатьох населених пунктах ще немає євангельських церков. Тому під час конференції делегати висловили єпископу Рівненського обласного об’єднання церков ХВЄ В. Боришкевичу  прохання про допомогу кадрами для здійснення подальших євангелізаційних заходів у цьому регіоні області. Брати домовилися в найближчому майбутньому працювати задля вирішення цього питання.
Після цього Віктор Дем’янович виклав служителям  семінар-вчення на тему «Силкуйся поставити себе перед Богом гідним…» (2 Тим.2:15). Закінчилася конференція загальною молитвою та спілкуванням.

У неділю, 19 лютого, Михайло Степанович відвідав церкву в с. Паріївці (її історія сягає 1924 року) та церкву в м. Іллінцях – проповідував Слово Боже і спілкувався з місцевими членами громад.

Попередня Семінар для керівників молоді відбувся на Буковині
Наступна День Біблії відзначили у Кривому Розі

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Тринадцятий Духовний ранок відбувся у Рівненській ОДА

У Рівненській ОДА 4 лютого 2020 р. відбувся тринадцятий щомісячний

Новини регіонів

Через снігопад у на Тернопільщині обласну конференцію перенесли на 1 березня

   У зв’язку зі снігопадами  (місцями замети сягають двох метрів і вище) до м. Тернополя, де на 1 лютого було призначено звітно-виборну конференцію обласного об’єднання ЦХВЄ Тернопільської області, не змогли вчасно дістатися майже половина  делегатів. Саме тому конференцію було перенесено на 1 березня.

Новини регіонів

У Рівному вчилися перекладу Євангелія для іноземних народів

На Рівненщині представники міжнародної місії «Вікліф» провели тижневий семінар для місіонерів і поділилися практиками перекладу Священного Письма для однієї із народностей Середньої Азії, якій вони служать.