Листопад 6, 2019 0 865 Переглядів

Церква в селі Звіздівка на Рівненщині відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Цього року Свято подяки за врожай у церкві ХВЄ села Звіздівка, що в Костопільському районі Рівненської області, було особливим. Одна із найстаріших (хоча в ній є чимало молоді) п’ятидесятницьких церков в Україні у неділю, 3 листопада 2019  р., святкувала свій столітній ювілей.

Привітати церкву-ювілярку приїхали віряни не тільки із двох її дочірніх церков, але й з ближніх та дальніх населених пунктів, представники місцевої інтелігенції. Гарні відгуки про громаду пролунали з вуст директорки звіздівської загальноосвітньої школи, вірян інших конфесій, які прийшли на святкування.

У просторому, як для села, Домі молитви зібралося близько п’ятисот людей. Чудово співав хор, виступала молодь та дітки. Прозвучало пророче слово про те, що на Україну чекає велике духовне пробудження.

Щиро привітав членів церкви із 100-річним ювілеєм старший пресвітер Рівненщини Олександр Коток. Ще один гість, який приїхав із Києва, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко поділився словом та повів  присутніх у молитві подяки.

Тема його проповіді складалася з трьох частин: інформаційної, теоретичної і практичної. У першій частині Михайло Степанович говорив про вплив Божого Слова на такі країни, як Бразилія, Китай, Чилі і Південна Корея.

«Як колись церкву у Звіздівці, так само сьогодні Євангеліє піднімає цілі країни, які переживають потужний вплив Божого Слова», –  зауважив старший єпископ.  Він також поінформував, що сьогодні на Земній кулі мешкає близько двох мільярдів людей, котрі називають себе християнами: більш як 200 мільйонів – православні, понад 800 мільйонів – протестанти та близько 1  мільярда – католики. Євангельські християни за статистикою є однією з деномінацій, що зростають найбільш стрімко.

«Перед людиною є лише дві дороги – жити по правді, або жити не по правді, третього (нейтралітету) немає», – підкреслив спікер. А наостанок запропонував  перевірити себе у практичній площині, на виконання заповідей Божих: діти, слухайтеся ваших батьків; дружини, коріться своїм чоловікам як Господу; чоловіки, любіть жінок; пастори, не пануйте над насліддям Божим, шануйте всіх…

Також під час святкового служіння здійснили молитву за дітей, та щиро дякували Господу за врожай, який щедро вродила мальовнича звіздівска земля.

Попередня Вчителі недільних шкіл на конференції в Підгайцях шукали відповідь на питання «Як зберегти покоління»  
Наступна Роман Корнійко: «Одного  разу вулична дитина запросила мене «додому», у холодний брудний підвал, де ночувала, моє серце ніби розкололося»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Музичний фестиваль на Прикарпатті

На Прикарпатті відбувся християнський музичний фестиваль “Джерело”. 14 серпня в с. Корости Косівського району на Івано-Франківщині більше тисячі людей слухали християнські пісні.

Новини регіонів

Славянская Библейская Школа

Славянская Библейская Школа была организована в 1997 году. На сегодняшний день выпускниками Школы стали 400 человек. Обучение стационарное длится девять месяцев и включает в себя двадцать предметов по программе «Христианское служение». Основная часть студентов, обучающихся в Славянской Библейской Школе, это люди прошедшие реабилитацию в Реабилитационных центрах России и Украины.

Новини

Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Південноамериканські країни Аргентина та Парагвай мають впливову українську діаспору. Перша