Листопад 6, 2019 0 245 Переглядів

Церква в селі Звіздівка на Рівненщині відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Цього року Свято подяки за врожай у церкві ХВЄ села Звіздівка, що в Костопільському районі Рівненської області, було особливим. Одна із найстаріших (хоча в ній є чимало молоді) п’ятидесятницьких церков в Україні у неділю, 3 листопада 2019  р., святкувала свій столітній ювілей.

Привітати церкву-ювілярку приїхали віряни не тільки із двох її дочірніх церков, але й з ближніх та дальніх населених пунктів, представники місцевої інтелігенції. Гарні відгуки про громаду пролунали з вуст директорки звіздівської загальноосвітньої школи, вірян інших конфесій, які прийшли на святкування.

У просторому, як для села, Домі молитви зібралося близько п’ятисот людей. Чудово співав хор, виступала молодь та дітки. Прозвучало пророче слово про те, що на Україну чекає велике духовне пробудження.

Щиро привітав членів церкви із 100-річним ювілеєм старший пресвітер Рівненщини Олександр Коток. Ще один гість, який приїхав із Києва, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко поділився словом та повів  присутніх у молитві подяки.

Тема його проповіді складалася з трьох частин: інформаційної, теоретичної і практичної. У першій частині Михайло Степанович говорив про вплив Божого Слова на такі країни, як Бразилія, Китай, Чилі і Південна Корея.

«Як колись церкву у Звіздівці, так само сьогодні Євангеліє піднімає цілі країни, які переживають потужний вплив Божого Слова», –  зауважив старший єпископ.  Він також поінформував, що сьогодні на Земній кулі мешкає близько двох мільярдів людей, котрі називають себе християнами: більш як 200 мільйонів – православні, понад 800 мільйонів – протестанти та близько 1  мільярда – католики. Євангельські християни за статистикою є однією з деномінацій, що зростають найбільш стрімко.

«Перед людиною є лише дві дороги – жити по правді, або жити не по правді, третього (нейтралітету) немає», – підкреслив спікер. А наостанок запропонував  перевірити себе у практичній площині, на виконання заповідей Божих: діти, слухайтеся ваших батьків; дружини, коріться своїм чоловікам як Господу; чоловіки, любіть жінок; пастори, не пануйте над насліддям Божим, шануйте всіх…

Також під час святкового служіння здійснили молитву за дітей, та щиро дякували Господу за врожай, який щедро вродила мальовнича звіздівска земля.

Попередня Вчителі недільних шкіл на конференції в Підгайцях шукали відповідь на питання «Як зберегти покоління»  
Наступна Роман Корнійко: «Одного  разу вулична дитина запросила мене «додому», у холодний брудний підвал, де ночувала, моє серце ніби розкололося»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Двадцять два студенти Міжнародної місіонерської школи при КБІ отримали сертифікати за спеціальністю «місіонер» (ВІДЕО)

     18 серпня відбувся випуск п’ятої Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі КБІ у співпраці з місією «Світло для народів» (Швеція).

Новини братерства

Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами

В суботу, 17 жовтня в п’ятидесятницькій церкві міста Карслборг (Швеція) відбулася чергова щорічна консультація церков, що співпрацюють з Україною. До церкви з’їхалися члени місійних рад п’ятидесятницьких церков з цілої країни…

Новини братерства

Рада євангельських церков упорядкує капеланське служіння у війську

     Багатоманіття волонтерських ініціатив і капеланів-добровольців із протестантських церков обумовлюють необхідність систематизації та упорядкування цієї діяльності в Збройних Силах України.