Листопад 6, 2019 0 731 Переглядів

Церква в селі Звіздівка на Рівненщині відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Цього року Свято подяки за врожай у церкві ХВЄ села Звіздівка, що в Костопільському районі Рівненської області, було особливим. Одна із найстаріших (хоча в ній є чимало молоді) п’ятидесятницьких церков в Україні у неділю, 3 листопада 2019  р., святкувала свій столітній ювілей.

Привітати церкву-ювілярку приїхали віряни не тільки із двох її дочірніх церков, але й з ближніх та дальніх населених пунктів, представники місцевої інтелігенції. Гарні відгуки про громаду пролунали з вуст директорки звіздівської загальноосвітньої школи, вірян інших конфесій, які прийшли на святкування.

У просторому, як для села, Домі молитви зібралося близько п’ятисот людей. Чудово співав хор, виступала молодь та дітки. Прозвучало пророче слово про те, що на Україну чекає велике духовне пробудження.

Щиро привітав членів церкви із 100-річним ювілеєм старший пресвітер Рівненщини Олександр Коток. Ще один гість, який приїхав із Києва, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко поділився словом та повів  присутніх у молитві подяки.

Тема його проповіді складалася з трьох частин: інформаційної, теоретичної і практичної. У першій частині Михайло Степанович говорив про вплив Божого Слова на такі країни, як Бразилія, Китай, Чилі і Південна Корея.

«Як колись церкву у Звіздівці, так само сьогодні Євангеліє піднімає цілі країни, які переживають потужний вплив Божого Слова», –  зауважив старший єпископ.  Він також поінформував, що сьогодні на Земній кулі мешкає близько двох мільярдів людей, котрі називають себе християнами: більш як 200 мільйонів – православні, понад 800 мільйонів – протестанти та близько 1  мільярда – католики. Євангельські християни за статистикою є однією з деномінацій, що зростають найбільш стрімко.

«Перед людиною є лише дві дороги – жити по правді, або жити не по правді, третього (нейтралітету) немає», – підкреслив спікер. А наостанок запропонував  перевірити себе у практичній площині, на виконання заповідей Божих: діти, слухайтеся ваших батьків; дружини, коріться своїм чоловікам як Господу; чоловіки, любіть жінок; пастори, не пануйте над насліддям Божим, шануйте всіх…

Також під час святкового служіння здійснили молитву за дітей, та щиро дякували Господу за врожай, який щедро вродила мальовнича звіздівска земля.

Попередня Вчителі недільних шкіл на конференції в Підгайцях шукали відповідь на питання «Як зберегти покоління»  
Наступна Роман Корнійко: «Одного  разу вулична дитина запросила мене «додому», у холодний брудний підвал, де ночувала, моє серце ніби розкололося»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Як добро перемагає зло в оспіваному Гоголем краї, або історія про те, як виникла церква ХВЄ у селищі Диканька

Якщо  прослідкувати історію утворення будь-якої помісної церкви, то, як правило,

Новини регіонів

На Тернопільщині – новий старший пресвітер

     У м. Тернополі 1 березня відбулася звітно-виборна конференція церков ХВЄ області. Старший пресвітер Володимир Терещенко відзвітував про роботу за рік та повідомив братерство, що надалі не буде висувати свою кандидатуру на наступну каденцію.

Новини регіонів

Я и дом мой будем служить Господу


Василий Собко,пастор церкви г. Городок Хмельницкой области, заместитель старшого пресвитера

Собко Василий Анатольевич, родился 4 сентября 1951 года.
Проживает в городе Городок Хмельницкой области.
Родился и воспитывался в семье служителя. С молодых лет активно служил Богу, занимался с молодежью.