Листопад 6, 2019 0 137 Переглядів

Церква в селі Звіздівка на Рівненщині відсвяткувала свій 100-річний ювілей

Цього року Свято подяки за врожай у церкві ХВЄ села Звіздівка, що в Костопільському районі Рівненської області, було особливим. Одна із найстаріших (хоча в ній є чимало молоді) п’ятидесятницьких церков в Україні у неділю, 3 листопада 2019  р., святкувала свій столітній ювілей.

Привітати церкву-ювілярку приїхали віряни не тільки із двох її дочірніх церков, але й з ближніх та дальніх населених пунктів, представники місцевої інтелігенції. Гарні відгуки про громаду пролунали з вуст директорки звіздівської загальноосвітньої школи, вірян інших конфесій, які прийшли на святкування.

У просторому, як для села, Домі молитви зібралося близько п’ятисот людей. Чудово співав хор, виступала молодь та дітки. Прозвучало пророче слово про те, що на Україну чекає велике духовне пробудження.

Щиро привітав членів церкви із 100-річним ювілеєм старший пресвітер Рівненщини Олександр Коток. Ще один гість, який приїхав із Києва, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко поділився словом та повів  присутніх у молитві подяки.

Тема його проповіді складалася з трьох частин: інформаційної, теоретичної і практичної. У першій частині Михайло Степанович говорив про вплив Божого Слова на такі країни, як Бразилія, Китай, Чилі і Південна Корея.

«Як колись церкву у Звіздівці, так само сьогодні Євангеліє піднімає цілі країни, які переживають потужний вплив Божого Слова», –  зауважив старший єпископ.  Він також поінформував, що сьогодні на Земній кулі мешкає близько двох мільярдів людей, котрі називають себе християнами: більш як 200 мільйонів – православні, понад 800 мільйонів – протестанти та близько 1  мільярда – католики. Євангельські християни за статистикою є однією з деномінацій, що зростають найбільш стрімко.

«Перед людиною є лише дві дороги – жити по правді, або жити не по правді, третього (нейтралітету) немає», – підкреслив спікер. А наостанок запропонував  перевірити себе у практичній площині, на виконання заповідей Божих: діти, слухайтеся ваших батьків; дружини, коріться своїм чоловікам як Господу; чоловіки, любіть жінок; пастори, не пануйте над насліддям Божим, шануйте всіх…

Також під час святкового служіння здійснили молитву за дітей, та щиро дякували Господу за врожай, який щедро вродила мальовнича звіздівска земля.

Попередня Вчителі недільних шкіл на конференції в Підгайцях шукали відповідь на питання «Як зберегти покоління»  
Наступна Роман Корнійко: «Одного  разу вулична дитина запросила мене «додому», у холодний брудний підвал, де ночувала, моє серце ніби розкололося»

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Громадська рада при МЗС засудила кремлівську пропаганду стосовно релігійної ситуації в Україні

   23 лютого 2016 р. відбулося  п’яте засідання Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України за участю членів ВРЦіРО. Церкву християн віри євангельської представляли старший єпископ Михайло Паночко та представник Церкви у Громадській Раді  Юрій Кулакевич.

Новини братерства

У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»

     19 листопада 2016 р. у Рівному, в залі міського палацу культури «Текстильник» відбувся презентаційний захід «Назустріч Реформації» за участю євангельських церков Рівного та області.