Серпень 13, 2019 0 539 Переглядів

У Чорноморську звукооператори церков переймали досвід професіоналів

 У суботу, 10 серпня, у місті Чорноморську Одеської області на базі місцевої  церкви «Життя у Христі» відбувся перший семінар-практикум для звукооператорів і звукорежисерів церков ХВЄ.

Серед спікерів – знані у своїй сфері професіонали, такі як Олексій Коніченко, директор компанії Sound House Pro, що виконувала «озвучку» НСК «Олімпійський», Верховної Ради України, церкви «Спасіння». Також Дмитро Волков та Антон Швед бренд-менеджери компанії «РеалМюзік», Максим Михайлюков, звукорежисер, викладач кафедри «звукорежисури» театрального інституту ім. Карпенко-Карого (концертний звукорежисер Ольги Полякової),  Дмитро Мунтян – регіональний представник компанії ElectroVoice та  Тимофій Скоробогатов, провідний викладач кафедри звукорежисури Одеського театрального коледжу, член Спілки звукорежисерів України.

Заняття проводились у чотирьом напрямках: теоретичні основи звукорежисури; вивчення сучасного звукотехнічного обладнання; набуття практичного досвіду із використання звукового обладнання при озвученні Богослужінь; обмін досвідом та спілкування.

Як повідомив старший пресвітер Одеського обласного об’єднання церков ХВЄ Сергій Крученюк, програма семінару-практикуму була дуже насиченою і змістовною. Тому шкода, що служителі далеко не усіх регіонів України змогли взяти у ньому участь (було 74  оператори із семи областей).

Наступний семінар для звукооператорів відбудеться у жовтні 2019 року. Тел. для довідок 095-773-41-03.

Попередня Волинянки у служінні – літо 2019
Наступна Владимир Бричка. Основа семьи

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Семінар для пасторів пройшов на Івано-Франківщині

     10 лютого в Івано-Франківську зібралися пастори з різних районів області –  всього близько двохсот осіб –  щоб узяти участь у семінарі на тему «Вдосконалення проповіді». 

Новини регіонів

Сестри послужили в Чаплинці та Новій Каховці

     У церкві селища міського типу Чаплинка Херсонської області провели День братства. І свято вдалося на славу! Програма була насичена: виступали діти, молодь, старші; звучали пісні, вірші, проповіді…

Новини братерства

Полтавчани відзначать Великдень євангелізаціями, гостинами та ходою

У понеділок 22 квітня відбулася зустріч служителів сходу Полтавщини, на