Серпень 13, 2019 0 249 Переглядів

У Чорноморську звукооператори церков переймали досвід професіоналів

 У суботу, 10 серпня, у місті Чорноморську Одеської області на базі місцевої  церкви «Життя у Христі» відбувся перший семінар-практикум для звукооператорів і звукорежисерів церков ХВЄ.

Серед спікерів – знані у своїй сфері професіонали, такі як Олексій Коніченко, директор компанії Sound House Pro, що виконувала «озвучку» НСК «Олімпійський», Верховної Ради України, церкви «Спасіння». Також Дмитро Волков та Антон Швед бренд-менеджери компанії «РеалМюзік», Максим Михайлюков, звукорежисер, викладач кафедри «звукорежисури» театрального інституту ім. Карпенко-Карого (концертний звукорежисер Ольги Полякової),  Дмитро Мунтян – регіональний представник компанії ElectroVoice та  Тимофій Скоробогатов, провідний викладач кафедри звукорежисури Одеського театрального коледжу, член Спілки звукорежисерів України.

Заняття проводились у чотирьом напрямках: теоретичні основи звукорежисури; вивчення сучасного звукотехнічного обладнання; набуття практичного досвіду із використання звукового обладнання при озвученні Богослужінь; обмін досвідом та спілкування.

Як повідомив старший пресвітер Одеського обласного об’єднання церков ХВЄ Сергій Крученюк, програма семінару-практикуму була дуже насиченою і змістовною. Тому шкода, що служителі далеко не усіх регіонів України змогли взяти у ньому участь (було 74  оператори із семи областей).

Наступний семінар для звукооператорів відбудеться у жовтні 2019 року. Тел. для довідок 095-773-41-03.

Попередня Волинянки у служінні – літо 2019
Наступна Владимир Бричка. Основа семьи

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: лютий-2016

   Семінари, конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ, участь у засіданнях Всеукраїнської  Ради Церков і релігійних організацій – заходи,  якими  був наповнений робочий графік Михайла Паночка у лютому.

Новини братерства

Представники церков закликають владу до діалогу

   Чому церкви і релігійні організації опинились поза законотворчим процесом, пов’язаним із змінами до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації»?

Новини братерства

Пастора Тараса Сеня, якого у неділю затримали представники збройного угрупування «ЛНР», звільнено

 Як повідомлялося раніше, у неділю, 27 вересня в м. Свердловську Луганської області представники збройного угрупування «ЛНР» захопили у полон пастора….