Липень 31, 2019 0 100 Переглядів

Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ відбувся у Києві

25-27 липня 2019 р. у київській церкві «Скинія» відбувся Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ.

Офіційне відкриття заходу, що відбулося у четвер 26 липня, відвідали представники Генерального штабу Збройних сил України, керівництво 93-ї Окремої механізованої бригади та зенітного ракетного полку 1129, представники Ради з питань душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. На зустріч та подальше навчання приїхали капелани з різних куточків України.

Під час привітального слова старший офіцер відділу взаємодії з військовими капеланами центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ підполковник Олексій Терещук сказав: «У кожній перемозі, яку ми здобуваємо, і вірю ще здобудемо, є невід’ємна частина, яку внесли військові капелани. Правду кажуть, що на війні немає невіруючих. Але нам потрібно, аби військовослужбовці приходили до Бога раніше, ніж стане загроза життю на передовій. До війни я не задумувався про військових капеланів, але коли вона почалася, всі згадали, що у військовослужбовця має бути щось у серці, має бути незламний дух. А для цього нам потрібні ви, наші військові капелани».

Капелани разом з військовослужбовцями звершили молитву про Україну, військовополонених та мир, який нам всім потрібен.

Наприкінці урочистості відбулося нагородження військових капеланів від Міністерства оборони, 93-ї бригади та полку 1129.

27-го липня 2019 року у рамках конференції тренерами ГО «Асоціація саперів України» було проведено навчання для капеланів з інформування про мінну небезпеку. Провели її досвідчені інструктори організації: Сергій Чуткий та Дмитро Паньшин. На заході також був присутній виконавчий директор Асоціації Тимур Пістрюга.

Сесія з інформування про мінну небезпеку пройшла в інтерактивному форматі з використанням сучасних методик навчання дорослих та оцінки отриманих знань у відповідності до міжнародних стандартів протимінної діяльності IMAS.

Зокрема 17 військових капеланів зі всієї України отримали практичні знання щодо мінної небезпеки та моделі правильної поведінки у різних небезпечних ситуаціях, навчились ідентифікувати небезпечні території та вибухонебезпечні предмети. Також військовим капеланам була надана інформація щодо формату інформування дорослих та дітей про мінну небезпеку і ефективних методик роботи з місцевим населенням з метою зміни поведінки.

За словами військових капеланів, здобуті знання стануть їм у нагоді під час щоденної служби на Сході України. Вони висловлюють впевненість, що це буде сприяти підвищенню не тільки їхньої особистої безпеки та безпеки особистого складу збройних сил, але й місцевого населення, особливо дітей і допоможе врятувати не одне людське життя.

Попередня На Львівщині відбувся XIV молодіжний фестиваль  «Фокус життя»
Наступна У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Вам також може сподобатися

Відділ соціального служіння

В’ячеслав Когут: «Служимо ув’язненим і персоналу колоній»

Виїзні засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» вже стали традиційними. Вони проводяться, так би мовити безпосередньо на місцях служіння…

Відділ соціального служіння

Християни подарували тюремному «пастору»… весілля

Відділ соціального служіння ЦХВЄУ проводить духовну роботу у більш як 80 виправних колоніях та СІЗО. Майже в кожному з цих закладів пенітенціарної системи діє християнська громада. А нещодавно у ВК №95, що розташована в містечку Березань, Баришівського району на Київщині, відбулася незвичайна подія.

Відділ соціального служіння

«Рятуй узятих на смерть» – міжконфесійна навчальна сесія об’єднала понад 80 капеланів

«Там де ми служимо, на передовій (де, здавалося б, немає віруючих), коли говориш солдатові, що треба молитися, він відповідає: «Я знаю молитву». Бо вони там, під обстрілами, моляться нерідко по вісім-десять годин підряд.