Липень 31, 2019 0 162 Переглядів

Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ відбувся у Києві

25-27 липня 2019 р. у київській церкві «Скинія» відбувся Щорічний з`їзд військових капеланів УЦХВЄ.

Офіційне відкриття заходу, що відбулося у четвер 26 липня, відвідали представники Генерального штабу Збройних сил України, керівництво 93-ї Окремої механізованої бригади та зенітного ракетного полку 1129, представники Ради з питань душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. На зустріч та подальше навчання приїхали капелани з різних куточків України.

Під час привітального слова старший офіцер відділу взаємодії з військовими капеланами центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ підполковник Олексій Терещук сказав: «У кожній перемозі, яку ми здобуваємо, і вірю ще здобудемо, є невід’ємна частина, яку внесли військові капелани. Правду кажуть, що на війні немає невіруючих. Але нам потрібно, аби військовослужбовці приходили до Бога раніше, ніж стане загроза життю на передовій. До війни я не задумувався про військових капеланів, але коли вона почалася, всі згадали, що у військовослужбовця має бути щось у серці, має бути незламний дух. А для цього нам потрібні ви, наші військові капелани».

Капелани разом з військовослужбовцями звершили молитву про Україну, військовополонених та мир, який нам всім потрібен.

Наприкінці урочистості відбулося нагородження військових капеланів від Міністерства оборони, 93-ї бригади та полку 1129.

27-го липня 2019 року у рамках конференції тренерами ГО «Асоціація саперів України» було проведено навчання для капеланів з інформування про мінну небезпеку. Провели її досвідчені інструктори організації: Сергій Чуткий та Дмитро Паньшин. На заході також був присутній виконавчий директор Асоціації Тимур Пістрюга.

Сесія з інформування про мінну небезпеку пройшла в інтерактивному форматі з використанням сучасних методик навчання дорослих та оцінки отриманих знань у відповідності до міжнародних стандартів протимінної діяльності IMAS.

Зокрема 17 військових капеланів зі всієї України отримали практичні знання щодо мінної небезпеки та моделі правильної поведінки у різних небезпечних ситуаціях, навчились ідентифікувати небезпечні території та вибухонебезпечні предмети. Також військовим капеланам була надана інформація щодо формату інформування дорослих та дітей про мінну небезпеку і ефективних методик роботи з місцевим населенням з метою зміни поведінки.

За словами військових капеланів, здобуті знання стануть їм у нагоді під час щоденної служби на Сході України. Вони висловлюють впевненість, що це буде сприяти підвищенню не тільки їхньої особистої безпеки та безпеки особистого складу збройних сил, але й місцевого населення, особливо дітей і допоможе врятувати не одне людське життя.

Попередня На Львівщині відбувся XIV молодіжний фестиваль  «Фокус життя»
Наступна У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Вам також може сподобатися

Відділ соціального служіння

Фінська християнська співачка відвідала українські тюрми

Це вже четвертий візит до України відомої християнської співачки, лауреатки премії Євробачення із  Фінляндії Ніни Астром. На запрошенням церкви ХВЄ «Скинія» (м. Київ) та за підтримки пенітенціарної служби України з 1 по 6 червня Ніна провела сім євангелізаційних концертів у місцях ув’язнення Київської та Львівської областей.

Відділ дитячого служіння

ЯК МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО ВИКОРИСТАТИ ЛІТО ГОСПОДНЄ СПРИЯТЛИВЕ?

«ЧОМУ ДЕЯКІ ЦЕРКВИ НЕ ХОЧУТЬ ПРОВОДИТИ ДИТЯЧІ ТАБОРИ?» – запитав

Відділ соціального служіння

«Рятуй узятих на смерть» – міжконфесійна навчальна сесія об’єднала понад 80 капеланів

«Там де ми служимо, на передовій (де, здавалося б, немає віруючих), коли говориш солдатові, що треба молитися, він відповідає: «Я знаю молитву». Бо вони там, під обстрілами, моляться нерідко по вісім-десять годин підряд.