Червень 5, 2013 0 403 Переглядів

На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну

      Гаслом події став уривок з Писання «…ви приймете силу коли зійде на вас Дух Святий» (Дії Апостолів 7:8)

      «Для того, щоб виконати Велике Доручення, нам необхідна Сила Святого Духа. Коли ми живемо під керівництвом Святого Духа, то зможемо побачити справжні дива у своєму житті», – зазначив Михайло Мокієнко.

     Як повідомляє сайт Дніпропетровського обласного об’єднання ЦХВЄ,  головною думкою служіння був заклик про необхідність молитви за Україну. Адже ми живемо на благодатній землі, а всі наші побратими потребують спасіння.

     Серед присутніх також були гості із Західної України. Під час служіння лунали пісні, свідоцтва, пророцтва та слова підбадьорення. Такі спільні служіння вже стали доброю традицією на Дніпропетровщині.

      Віктор НЕДРЯ


Попередня В Києві розпочала роботу друга Міжнародна місіонерська школа
Наступна Поїздка єпископа Миколи Синюка у церкви Буковини та Івано-Франківщини

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Чернігівщина: молодь вчилася як стати сильною

13-14 квітня єпископ ЦХВЄ Микола Синюк відвідав Чернігівщину, де служив словом для молоді області та побував  у невеликих місіонерських церквах, розташованих у кількох населених пунктах області.

Новини регіонів

У Кривому Розі відбулося рукопокладення

     У Карнаватській церкві, що у  Кривому Розі, відбулося рукопокладення на дияконське служіння брата Ігоря Куєвди.

Новини регіонів

Найдорожче – це увага

    3 грудня, в Міжнародний день інвалідів у місті Пирятин Полтавської області віруючі церкви ХВЄ разом з працівниками Територіального центру соціального обслуговування одиноких малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів відвідали немічних жителів свого міста.