Травень 21, 2014 0 584 Переглядів

Розпочав роботу ХVII з’їзд ЦХВЄУ

     20 травня 2014 року у місті Рівне, на базі «Церкви Святої Трійці» розпочав роботу звітно-виборний з’їзд Церкви християн віри євангельської України. Форум такого рівня в Україні проходить один раз на чотири роки. Цього разу на нього прибули понад шістсот делегатів з усіх регіонів України та десятки  гостей з-за кордону.

     Відкриваючи урочисте зібрання, старший пресвітер Рівненської області, єпископ Віктор Боришкевич говорив про значення слів, які лягли в основу гасла нинішнього з’їзду: «Ви – сіль землі і світло для світу»,  після чого закликав до молитви.

     У вітальному слові до делегатів та гостей старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко сказав про найбільш актуальне: «Сьогодні наша країна, як ніколи, потребує ні коштів, ні інвестицій (хоча й вони необхідні), а насамперед потребує людей віри, які мають вплив і не дають суспільству псуватися та деградувати. І сіль, і світло – це прообраз впливу. Тривожні події, які ми сьогодні переживаємо – це наслідки управління людьми, які з владою, з грішми, з дипломами в кишенях, але всередині в них – темрява. Наша ж сила і світло в Ісусі Христі» – зазначив старший єпископ.

     Думку про те, що саме люди, які бояться Бога, можуть позитивно вплинути на суспільство підтримав і гість з’їзду, міський голова Рівного Володимир Хомко. Він подякував церкві за добру роботу, що проводиться нею у місті та побажав віруючим миру.

     Заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк зачитав лист-привітання учасникам з’їзду, надіслане в.о. Президента України Олександром Турчиновим. Після чого делегатів привітав єпископ Об’єднаної церкви християн віри євангельської (ОЦ ХВЕ) в Білорусі Сергій Цвор. Він запевнив, що білоруські церкви молились і продовжать молитися за Україну.  Заступник начальствуючого єпископа ОЦ ХВЄ України Петро Новорок у свою чергу побажав братерству Божого благословення, та нагадав про те, що написано: «Хто хоче бути старшим, будь усім слугою».

     Президент МАХВЄ Ніколай Гриб у своїй проповіді нагадав присутнім про шляхи Мойсея, якому батьки вклали віру в Бога ще з перших років життя. І його надія на Бога навертала людей дивитися на Господа. Ми маємо бути прикладом для людей цього світу найперше у нашій вірі.

     Із щедрим словом наставлення на відкритті з’їзду виступили також зарубіжні гості: доктор богослів?я Леонід Якобчук (США), керівники місій Свеноке Далквіст (Швеція) і Бернард Коккер (Великобританія), єпископ Союзу ХВЄ Молдови Віктор Павловський та інші.

     Насамкінець була звершена молитва за духовні та інші потреби.

Попередня В Острозькій академії встановили рекорд одночасного читання текстів Біблії
Наступна Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань - деякі зміни

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоб впливати на суспільство, треба дозволити Богу вплинути на себе – впевнені учасники Форуму, що відбувся в НАНУ

   11 червня 2014 р. у приміщенні Національної академії наук України відбувся Форум за участю представників церков, громадськості та науки «Вплив християнства на суспільство».

Новини братерства

На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

   Сто кілометрів на захід від столиці трасою Київ-Чоп – і ми в Коростишеві. Це невелике місто, розташоване на мальовничих берегах річки Тетерів, раніше було шахтарським, а за часів незалежності України стало каменярським (сьогодні тут здебільшого займаються обробітком гранітів).

Новини братерства

Завершено процес перереєстрації статуту Української церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ)

У зв’язку з необхідністю перереєстрації статутів та на підставі попередніх рішень Правління, Комітету ЦХВЄУ та з’їздів, юридичну назву українського п’ятидесятницького братерства змінено…