Травень 21, 2014 0 715 Переглядів

Розпочав роботу ХVII з’їзд ЦХВЄУ

     20 травня 2014 року у місті Рівне, на базі «Церкви Святої Трійці» розпочав роботу звітно-виборний з’їзд Церкви християн віри євангельської України. Форум такого рівня в Україні проходить один раз на чотири роки. Цього разу на нього прибули понад шістсот делегатів з усіх регіонів України та десятки  гостей з-за кордону.

     Відкриваючи урочисте зібрання, старший пресвітер Рівненської області, єпископ Віктор Боришкевич говорив про значення слів, які лягли в основу гасла нинішнього з’їзду: «Ви – сіль землі і світло для світу»,  після чого закликав до молитви.

     У вітальному слові до делегатів та гостей старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко сказав про найбільш актуальне: «Сьогодні наша країна, як ніколи, потребує ні коштів, ні інвестицій (хоча й вони необхідні), а насамперед потребує людей віри, які мають вплив і не дають суспільству псуватися та деградувати. І сіль, і світло – це прообраз впливу. Тривожні події, які ми сьогодні переживаємо – це наслідки управління людьми, які з владою, з грішми, з дипломами в кишенях, але всередині в них – темрява. Наша ж сила і світло в Ісусі Христі» – зазначив старший єпископ.

     Думку про те, що саме люди, які бояться Бога, можуть позитивно вплинути на суспільство підтримав і гість з’їзду, міський голова Рівного Володимир Хомко. Він подякував церкві за добру роботу, що проводиться нею у місті та побажав віруючим миру.

     Заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк зачитав лист-привітання учасникам з’їзду, надіслане в.о. Президента України Олександром Турчиновим. Після чого делегатів привітав єпископ Об’єднаної церкви християн віри євангельської (ОЦ ХВЕ) в Білорусі Сергій Цвор. Він запевнив, що білоруські церкви молились і продовжать молитися за Україну.  Заступник начальствуючого єпископа ОЦ ХВЄ України Петро Новорок у свою чергу побажав братерству Божого благословення, та нагадав про те, що написано: «Хто хоче бути старшим, будь усім слугою».

     Президент МАХВЄ Ніколай Гриб у своїй проповіді нагадав присутнім про шляхи Мойсея, якому батьки вклали віру в Бога ще з перших років життя. І його надія на Бога навертала людей дивитися на Господа. Ми маємо бути прикладом для людей цього світу найперше у нашій вірі.

     Із щедрим словом наставлення на відкритті з’їзду виступили також зарубіжні гості: доктор богослів?я Леонід Якобчук (США), керівники місій Свеноке Далквіст (Швеція) і Бернард Коккер (Великобританія), єпископ Союзу ХВЄ Молдови Віктор Павловський та інші.

     Насамкінець була звершена молитва за духовні та інші потреби.

Попередня В Острозькій академії встановили рекорд одночасного читання текстів Біблії
Наступна Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань - деякі зміни

Вам також може сподобатися

Новини братерства

З 1 червня релігійні організації звільнять від податку на нерухомість

Верховна Рада прийняла закон, яким звільнила релігійні організації та засновані ними добродійні заклади від нового податку на нерухомість.

Новини братерства

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”  – под таким девизом с 16 по 18 августа 2012 года проходила XIX конференция детских служителей церквей ХВЕ СНГ. В этот раз гостей принимала церковь “Благодать” в г. Минск, Беларусь.

Новини

Вийшов друком черговий, другий номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком черговий, другий номер журналу «Благовісник». Тема цього випуску: