Серпень 9, 2022 0 481 Переглядів

На Миколаївщині, молодь провела християнський дитячий табір

22-23 липня молодь церкви «Воскресіння» смт. Воскресенськ, що знаходиться неподалік від Миколаєва, провели табір для дітей до 14 років. Загалом табір відвідали близько 40 дітей.

Протягом двох днів, діти проходили вивчення біблійних уроків, золотих віршів із Біблії, могли молитися разом. А також  мали спортивні розваги – ігри, та стрибки на батуті.

Один із біблійних уроків мав тему: «Сила в Бозі». Дітки вивчали і співали разом із наставниками пісні з рухами. Із задоволенням ласували поп-корном та солодкою ватою.

Батьки, які приводили дітей у табір, залишали приємні відгуки про цей захід. Адже в час війни особливо важливо відволікти дітей від жахів, які діються навколо них.

«Я дуже задоволена, що моя дитина прийшла в цей табір. Сину дуже все сподобалося. Дякуємо організаторам, що наші діти тут відпочивають, відволікаються від тих страшних подій, знайомляться один з одним і спілкуються»,  – говорить мама, яка була присутня в таборі.

Пастор місцевої церкви Микола Чепурний також радіє, що їхня молодь, попри важкі і небезпечні умови, проводить роботу з дітьми.

«По Божій милості ми змогли провести цей дитячий табір. Хочеться благословити нашу молодь, яка ревнує про це служіння. Незважаючи на важкий час, діти прийшли, наша молодь об’єднала їх, ім’я Ісуса Христа прославляється на цьому місці. Йде війна, але ми радіємо тому, що Бог послав цю можливість для нашої церкви, і що ми є співучасниками спільної справи благовістя у Миколаївській області», – говорить пастор.

Богдан Свірдан.

Попередня Служіння церкви в умовах війни було центральною темою конференції у Рівному
Наступна У Тисмениці сестри шукали «7 точок опори в стані невагомості» — ФОТО

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: «Тарас Шевченко радів би сьогодні за українців» (ВІДЕО)

Під час урочистостей з нагоди з 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, що пройшли 9 березня в Києві, з привітальним словом на Майдані Незалежності виступив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Новини братерства

У Київській області старшим пресвітером обрано пастора з Вишгорода Олександра Озеругу

20 січня 2018 р. у церкві ХВЄ села Петрівське Києво-Святошинського району відбулася звітно-виборна конференція обласного об’єднання церков ХВЄ Київщини.

Новини братерства

Керівники релігійних об’єднань України визначили свою позицію щодо конституційного процесу

     Дискусія відбулася у ході засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 19 жовтня 2015 року, повідомляє ІРС.