Серпень 9, 2022 0 554 Переглядів

На Миколаївщині, молодь провела християнський дитячий табір

22-23 липня молодь церкви «Воскресіння» смт. Воскресенськ, що знаходиться неподалік від Миколаєва, провели табір для дітей до 14 років. Загалом табір відвідали близько 40 дітей.

Протягом двох днів, діти проходили вивчення біблійних уроків, золотих віршів із Біблії, могли молитися разом. А також  мали спортивні розваги – ігри, та стрибки на батуті.

Один із біблійних уроків мав тему: «Сила в Бозі». Дітки вивчали і співали разом із наставниками пісні з рухами. Із задоволенням ласували поп-корном та солодкою ватою.

Батьки, які приводили дітей у табір, залишали приємні відгуки про цей захід. Адже в час війни особливо важливо відволікти дітей від жахів, які діються навколо них.

«Я дуже задоволена, що моя дитина прийшла в цей табір. Сину дуже все сподобалося. Дякуємо організаторам, що наші діти тут відпочивають, відволікаються від тих страшних подій, знайомляться один з одним і спілкуються»,  – говорить мама, яка була присутня в таборі.

Пастор місцевої церкви Микола Чепурний також радіє, що їхня молодь, попри важкі і небезпечні умови, проводить роботу з дітьми.

«По Божій милості ми змогли провести цей дитячий табір. Хочеться благословити нашу молодь, яка ревнує про це служіння. Незважаючи на важкий час, діти прийшли, наша молодь об’єднала їх, ім’я Ісуса Христа прославляється на цьому місці. Йде війна, але ми радіємо тому, що Бог послав цю можливість для нашої церкви, і що ми є співучасниками спільної справи благовістя у Миколаївській області», – говорить пастор.

Богдан Свірдан.

Попередня Служіння церкви в умовах війни було центральною темою конференції у Рівному
Наступна У Тисмениці сестри шукали «7 точок опори в стані невагомості» — ФОТО

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Віктор Вознюк: «Особливості часу, в якому ми живемо»

4 січня 2014 в Рівному відбулася молодіжна обласна конференція ЦХВЄ. Спікерами конференції стали керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк, керівник відділу молоді Богдан Левицький та євангеліст Василь Кравчук.

Новини братерства

Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

17 листопада 2016 р. старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія (Березовського) з проханням задіяти авторитет і вплив православної церкви…

Новини братерства

Молитовне віче: «Жертви небесної сотні не будуть марними, якщо народ прийме жертву Христа»

   30 березня на Майдані Незалежності відзначали жалобу по небесній сотні – цими днями минуло 40 днів від трагічних подій 18–20 лютого, під час яких загинули люди. Під час Молитовного віче, християни ходотайствували за родини загиблих та традиційно благали Бога про мир.