Відбулася конференція у Дніпродзержинську
«Кожен християнин – служитель» – під таким гаслом пройшла конференція, яку відвідали близько 300 молодих юнаків і дівчат 9 листопада 2013 р. Захід відбувся в церкві «Суламіта», що у м. Дніпродзержинськ.
Розпочав конференцію пастор місцевої церкви Анатолій Малюк, який привітав всіх делегатів і закликав до молитви. Молодіжний служитель церкви «Євангеліст» м. Апостолове, Олександр Худоба вітаючи учасників конференції, в своїй промові зауважив: «Куди приходить Ісус, туди приходить зцілення, обновлення» (Лк. 10:1-3). «Якщо ми хочемо мати силу Божу і бачити чудеса, ми маємо йти туди, куди хоче йти Ісус» – зазначив служитель.
Єпископ Михайло Мокієнко проповідував на тему «Вибираючи найкраще». Узявши за основу текст із Писання Луки 3:2-3, він говорив про те, що до кожної людини звучить голос Божий. В своїй проповіді Михайло Михайлович чітко наголосив на такі аспекти: хто, кому і чому має служити, а також озвучив широке розуміння слова «служити» – бути потрібним, бути знаряддям. На основі Писання (Іс.Нав. 24:15) єпископ виділив кілька важливих аспектів: «я й мій дім будемо служити Господу», «Оберіть кому нині служити?» та слова Христа: «заради Мене і Євангелія» (Мар.10 :28 -29). Підсумовуючи проповідь єпископ зауважив: «Служити Господу – це зробити правильний вибір, мати Божий страх, бути вірним в істинні, мати щирий послух, відмовитися від гріха».
Основним спікером конференції був вчитель, проповідник Василь Попудник. В першій частині його викладу, був взятий за основу текст із Писання (Ефес.4: 7,16) «Кожному з нас дана благодать у міру дару Христового». Проповідник зауважив, що служителем має бути кожен християнин: я, а не хтось інший повинен виконувати мої функції в церкві. На жаль, в церквах є люди, які не служать, а приходять в Дім Молитви ніби в театр, щоб критикувати або аналізувати когось. Але написано, що Бог поставив «одних Апостолами, других – пророками, інших – пастирями і вчителями» (Еф.4:11). Кожному Господь дає дар, згідно якого несемо ми служіння. І для розуміння дару, його розпізнання , який є в кожному, вчитель виділив декілька критеріїв: це збудування і застосування відповідного дару.
На завершення Василь Васильович пояснив вірш із Еф. 4:11-13. Він наголосив на тому, що на зібрання потрібно йти з метою: 1) Поклонитися Богу. 2) Отримати для себе заряд, щоб жити святим життям, і виконувати свою функцію в Тілі Христовім.
You might also like
«Сіяч сіє слово, чи чуємо ми Його?» – Андрій Скубенич
13 травня відбулась обласна зустріч молоді Хмельниччини для збудування та спільності. Тема звучала так: «Важливість дослідження та вивчення Слова Божого».
Як прийняти силу від Бога, розмірковували учасники табору Revival camp-2022 на Тернопільщині
9-12 серпня в селі Чорний ліс, що в Збаразькій міській
Молодіжні керівники братерства провели ретрит під час якого навчалися та планували
З 18 по 20 жовтня 2018 року у м. Яремче



