Анатолій Козачок: «Давайте цей тиждень проведемо в пості і молитві»
У неділю 2 березня на Майдані Незалежності відбулося Народне віче, основною темою якого стало збереження територіальної цілісності України. До присутніх звернувся старший пресвітер об’єднання ЦХВЄУ в м. Києві, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок.
Зокрема він повідомив людей (а зібралися їх цього дня на Майдані близько 8 тисяч) про те, що в церквах християн віри євангельської триває піст і молитва за Україну. Щодня віруючі приходять до Дому молитви, щоб разом благати небо про Боже заступництво.
«Віримо, що Господь дасть благословення для нашого краю, – сказав Анатолій Козачок. – Давайте ми з вами домовимося про тиждень посту й молитви».
Він закликав, як мінімум, тричі на день сходитись до ревної молитви Господу про мир в Україні. А також висловив віру, що Господь почує цю молитву.
Зі сцени Майдану виступили священики різних конфесій. Вони закликали молитися за правоохоронні органи України, а також за те, щоб Господь «дав розуму російським братам».
Під час віче люди скандували слово «Єдність!», закликали російських політиків не допустити жодної агресії.
{hwdvs-player}id=49|width=560|height=340{/hwdvs-player}
You might also like
Розвивати сімейне служіння у місцевих церквах навчалися на Тернопільщині
Сімейне служіння Української церкви ХВЄ перебуває на стадії формування та
Церква “Вефіль” відсвяткувала ювілей
25 річчя свого існування відсвяткувала церква «Вефіль» (м. Кривий Ріг) 16 грудня. Привітати тамтешніх християн приїхало багато гостей з інших церков Криворіжжя, а також, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його заступник по східному регіону Михайло Мокієнко.
Пастори Київщини зустрілися після окупації
Пастори Київщини зібралися, щоб підсумувати діяльність Церкви в умовах воєнного часу.