Співзвуччя слави для Творця

Співзвуччя слави для Творця

Останньої неділі жовтня та першої неділі листопада у Лановецькому та Зборівському районах Тернопільщини у церквах ХВЄ відбулися сестринські зустрічі.  Сестри в затишній і майже домашній атмосфері розмірковували над словами мудрого Соломона: «Мудра жінка будує свій дім…» (Пр.14:1).

У Ланівцях сестри молилися, прославляли Бога співом, згадували біблійних героїнь Ноомі, Авігаїл, які свого часу так мудро будували свої доми і залишили для нас чудовий приклад. На зустрічі було підкреслено, як важливо молитися Господньою молитвою «Отче наш».

Чудовим співом служили підлітки місцевої церкви. Словом благословив присутніх пастор церкви Іван Дмитришин, а районний пастор Євген Захарук звершив молитву за всіх учасниць зібрання. У гарному настрої поверталися сестри додому, несучи у серцях тепло і радість від зустрічі.

У Зборівському районі зустріч проходила в селі Таурові. Затишний дім молитви радо зустрів сестер. Вони теж молилися і славили Бога співом. Цікавинкою зустрічі в Таурові стало співзвуччя голосів людей різних вікових категорій – прославити Бога піснею виявили бажання і маленький хлопчик, який прийшов разом зі своєю мамою, і молодий чоловік, і сестри середнього віку, і старша сестричка, голову якої вже рясно припорошив іній сивини. І це співзвуччя у надвечірній час щиро лилося у піднебесся для слави нашого Творця.

Роздумуючи над темою, сестри згадували біблійних героїнь Естер, Ноомі, Авігаїл, Девору, матір Самсона. Особливо підкреслювалася необхідність будь-яку роботу робити щиро, як для Господа!

Вечір вже щільно вкутав темрявою село, а сестрам не хотілося покидати спілкування – такою теплою, щирою і невимушеною була атмосфера. Як добре, що наша спільність з Ісусом Христом триватиме вічно у неперевершеній славі і хвалі!

Інформаційне служіння сестринського відділу УЦХВЄ 

Previous За  чотири дні на  Східноєвропейському Лідерському Форумі презентували понад 100 тем щодо розвитку життя і діяльності церков
Next «Церкви в Іспанії динамічно ростуть, оскільки Мадридська церква дбає про заснування дочірніх громад» – Михайло Паночко

You might also like

Жіноче служіння

25 років жіночому служінню святкували на Миколаївщині

У церкві «Віфанія» м. Миколаєва 23 листопада 2024 року відбулася урочиста жіноча конференція,

Жіноче служіння

Волинь звітує: заходи в рамках жіночого служіння у листопаді-січні 2018/2019 року

25.11.2018 у смт Локачі, церква «Божий храм», відбулася зустріч сестер-вдів

Новини

Крок уперед — Департамент жіночого служіння провів навчання для молодих сестер

З 5 по 9 листопада у Брюховичах на Львівщині відбувся