Анатолій Козачок взяв участь у Різдвяному молитовному сніданку

Старший єпископ УЦХВЄ 21 грудня 2023 року взяв участь у Різдвяному молитовному сніданку, який проводився під патронатом Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.
Старший єпископ звершив молитву за відновлення територіальної цілісності України, про людей і кризі – потерпілих, вдів та сиріт.
До учасників Молитовного сніданку звернувся також Президент України Володимир Зеленський. «Я радий, що Київ належить до тих столиць, де панує свобода й люди можуть вільно сповідувати свою віру. Я пишаюся всіма, хто захищає нашу свободу й, попри всю силу російського зла, доводить, що наша з вами об’єднана сила дієвіша», — наголосив Президент України, висловивши вдячність усім, у чиїх молитвах у цей передріздвяний час звучатиме одне прохання — прохання про перемогу.
У спільній молитві обʼєдналися представники духовенства, Парламенту України, Уряду України й дипломатичного корпусу, а також у режимі відеозвʼязку долучилися американські конгресмени та сенатори, зокрема, Спікер Палати представників США Майк Джонсон.
Завершився захід співом духовного гімну України «Боже, Великий, Єдиний».
You might also like
Новини Київщини: конференція для вчителів дитячого служіння зібрала 120 учасників
На базі «Церкви Бога Живого» в м. Вишгород, 2 вересня
Програму про життя п’ятидесятницької церкви в м. Бориславі підготувала телестудія «Крок назустріч»
Церква «Воскресіння» у м. Борислав Львівської області активно служить проповіддю
«У Києві біля церков, де роздаємо продуктові набори, люди збираються за 4-5 годин до початку роздачі» – Сергій Вознюк
У столиці та Київській області п’ятидесятницькі церкви вже понад місяць




