Об’єднані зусилля помножують результат: РЄПЦУ обговорила адвокаційну діяльність Ради

Учасники робочого засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ), що відбулося 26 березня під головуванням старшого єпископа УЦХВЄ Анатолія Козачка, проаналізували свою адвокаційну діяльність у першому кварталі поточного року. Відмічено позитивний розвиток ініціатив Ради щодо об’єднання зусиль діаспори в США та інших країнах з метою усестороннього залучення наявних ресурсів для допомоги нашій країні.
Як відомо, на засіданні РЄПЦУ в листопаді минулого року було прийнято рішення та надано відповідні доручення для кращого інформування закордонної церковної аудиторії та адвокації.
Присутні обговорили також стан та тенденції державно-церковних відносин. Олександр Заєць, голова правління Інституту релігійної свободи, озвучив новини щодо проходження у парламенті профільних законопроєктів та інших ініціатив. Глави церков торкнулися питання щодо умов звершення пасторського та капеланського служіння під час війни та мобілізації.
Учасники засідання обговорили також розвиток взаємин та проєктну співпрацю зі Світовим Євангельським Альянсом, іншими міжнародними структурами.
«Делегації від РЄПЦУ планують участь у міжнародних заходах, аби правда про намагання кремлівського режиму винищити цілий народ в центрі Європи була відома усім. Правда робить людей вільними для доброї дії», – переконаний Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ.
У другій частині засідання священнослужителі обговорили стан підготовки Національного дня молитви за Україну – спільного проєкту церков, що, як планується, в червні вдев’яте об’єднає молитовників України.

You might also like
НОВИНИ САЙТУ: оновлено розділ відео «Збірки проповідей по авторах»
Дорогі відвідувачі сайту www.chve.org.ua, раді вам повідомити, що доступ до
У лютому відбувся перший у цьому році ретрит для сімей ветеранів війни Луцького регіону
Керівник відділу капеланського служіння Волинського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Ружило
Михайло Паночко: «Я хотів би бачити майбутню церкву багаточисельною, духовною і впливовою!»
— Питання на відчуття. Іноді кругла дата — це якийсь