17 вересня РЄПЦУ офіційно увійшла до складу Європейського Євангельського Альянсу

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ), співзасновником якої є УЦХВЄ, офіційно увійшла до складу Європейського Євангельського Альянсу (European Evangelical Alliance). 25 серпня РЄПЦУ ухвалила рішення про вступ, а 17 вересня Генеральна асамблея Альянсу одноголосно підтримала членство РЄПЦУ в ЄЄА.
Європейський Євангельський Альянс об’єднує національні євангельські альянси, об’єднання, деномінації та церкви Європи. Його мета — християнське свідчення в суспільстві, захист релігійної свободи, протидія дискримінації, а також розвиток богословської й соціальної рефлексії на виклики сучасності.
Сьогодні ЄЄА представляє близько 23 мільйонів євангельських християн у понад 35 європейських країнах. Альянс послідовно виступає проти неспровокованої та незаконної агресії росії проти України, вимагаючи повного виведення окупаційних військ з усіх територій, включно з Кримом і Донбасом.
Для українських євангельських протестантських церков членство в ЄЄА — це важливий крок у розвитку міжнародної співпраці, спільного свідчення та захисту релігійної свободи в Європі й світі.
Джерело: facebook.com/repcu.org

You might also like
Відійшов до небесних осель єпископ Василь Бровка
«Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже; і, дивлячися
«Небеса знають, коли люди каються насправді» — пастор церкви Віталій Кусьмій
Цієї неділі, 6 липня, в Першій Церкві ХВЄ міста Тернополя
На Київщині ще одна група пройшла навчання за програмою «Зцілення душевних ран» (ВІДЕО)
22 вересня завершився п’ятиденний курс кризового консультування за програмою Українського