Коли маленька церква робить великі справи: дитячі табори Черкащини зібрали понад 250 учасників

Коли маленька церква робить великі справи: дитячі табори Черкащини зібрали понад 250 учасників

Цього літа церкви Черкаської області провели низку дитячих християнських таборів, які зібрали понад 250 дітей та об’єднали більш як 100 служителів. Кожен табір мав свою унікальну програму, але об’єднувала їх одна мета — показати дітям Божу любов, навчити довіряти Господу й подарувати час у колі друзів.

Дубіївка — чотириденний табір

У серпні при місцевій церкві відбувся чотириденний табір, у якому взяли участь понад 30 дітей і 13 служителів. Багато учасників були з родин, які не відвідують церкву, що зробило цей проєкт особливо цінним для поширення Євангелія.
Програма включала біблійні уроки, спортивні змагання, пісні, майстер-класи та цікаві активності.

«Цього року ми вперше провели табір тривалістю чотири дні. Ми вдячні Богові за те, що все відбулося благословенно та успішно. Особливо раділи, коли бачили щирі посмішки дітей, їхні очі, які світилися від радості, та бажання приходити щодня знову і знову. Для нас це найбільша нагорода — бачити, як дитячі серця відкривалися для Слова Божого та спільного спілкування», — розповідає служитель Мирослава Губеня.

Руська Поляна — «Стихії»

З 18 по 20 серпня в Українській християнській церкві села Руська Поляна відбувся денний табір для 82 дітей. Команда з 35 служителів підготувала насичену програму з іграми, майстер-класами, піснями та біблійними уроками.
Темою стали стихії, які символізували Божу силу і Його підтримку. Діти слухали біблійні історії та вчилися довіряти Господу за будь-яких обставин. Атмосфера дружби, тепла й радості зробила ці три дні справжнім святом літа.


Церква «Спасіння» — «Час є»

З 15 по 17 серпня у церкві «Спасіння» пройшов табір «Час є», який зібрав 75 дітей. Його головна мета — нагадати дітям, що Бог любить кожного і дарує надію на вічне життя через Ісуса Христа.
Протягом трьох днів діти брали участь у біблійних уроках, де за старанність отримували «квитки» й могли  обміняти їх на подарунки. Це не лише мотивувало, а й допомагало краще засвоювати духовні істини. У служінні брали участь 30 добровольців, зокрема гості з інших областей.

Городище — «Галактика світла»

З 28 по 30 липня у церкві «Еммануїл» м. Городище пройшов табір для 65 дітей. Програма «Галактика світла» допомогла дітям зрозуміти, що Бог є світлом і джерелом добра.
Особливою подією став другий день — тема «Просвітлення Землі», коли багато дітей і служителів щиро молилися молитвою покаяння. Цей момент став справжнім свідченням Божої благодаті та сили. У проведенні табору брали участь 22 служителі.

Такі табори стали важливим внеском у духовне виховання підростаючого покоління та залишили добрий і світлий слід у серцях дітей та дорослих.
Автор: Олена Жежер.


 

Previous 17 вересня РЄПЦУ офіційно увійшла до складу Європейського Євангельського Альянсу
Next «Якщо не будувати сім’ю, якою буде доля нації та держави?» - Анатолій Козачок про захист та підтримку сім’ї в рамках засідання НХЦУ

You might also like

Новини

В Острозі відбувся фестиваль-конкурс вчителів, що опікуються духовно-моральним вихованням школярів

29-30 березня у Національному університеті «Острозька академія», що на Рівненщині,

Служіння дітям і підліткам

Бог поруч! — свідчила молодь Рівненщини дітям на Миколаївщині

Впродовж 21-28 червня 2023 року молодь Здолбунова, що на Рівненщині,