Листопад 12, 2019 3 613 Переглядів

18 випускників КБІ отримали дипломи бакалавра та християнського служителя за програмами «Пасторське служіння» і «Християнська педагогіка»

8 листопада 2019 р. в Київському біблійному інституті святкували випуск студентів очно-заочного навчання. 18 випускників, які навчалися за програмами «Пасторське служіння» та «Християнська педагогіка», отримали дипломи бакалавра та християнського служителя. 

Розпочав святкове зібрання Антон Кукса, викладач КБІ та координатор Міжнародної місіонерської школи, який привітав студенів та працівників закладу з успішним завершенням навчання. Потім із привітанням до випускників зверталися Сергій Манелюк, ректор КБІ ‎2001-2019 років, та новопризначений ректор Олександр Довиденко.

Олександр Віталійович залишив  для випускників три побажання: щоб у їхньому житті та служінні рясним плодом прославився Господь, щоб вони  берегли єдність у церквах та працювали в гармонії з іншими членами тіла Христового.

Також зі словами настанови, підбадьорення та порадами із власного  досвіду служіння на ниві Божій до присутніх звернувся директор Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Микола Синюк, декан Євангельської теологічної семінарії Світлана Сузько, керівник місіонерство відділу благовістя в Київській області Іван Коханевич.

У свою чергу, випускники щиро дякували Богу, керівникам УЦХВЄ та всім працівникам КБІ за чудову можливість духовного та професійного зростання і становлення. Також випускники подарували інституту подарунковий сертифікат на придбання комп’ютера в бібліотеку.

Музичним супроводом служив гурт церкви «Джерело життя» (с. Велика Снітинка) та подружжя Анатолія і Юлії Коренівських.

Заключне слово до молитви благословення сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Зачитавши текст з Біблії Івана 15:8: «Тим прославиться мій Батько, якщо великий плід принесете і будете моїми учнями», він наголосив, що Господь чекає від нас три важливі плоди. Плід уст – вдячність. «Отож, завжди приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім’я Його славлять» Євр. 13:15.  Плід рук – добрі діла. «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» Мф. 5:16. Плід духа – щоденна поведінка. «Любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість» Галатам 5:22. Михайло Степанович побажав випускникам приносити ці плоди, тим самим прославляючи нашого Небесного Батька.

Церемонія випуску завершилася врученням дипломів, привітаннями, яскравими фото та смачною гостиною для всіх присутніх.

Випускники поділилися своїми відгуками про навчання.

Анна Янцен, Донецька обл.:

  • У КБІ я отримала багато нових знань, перейняла духовний досвід. Протягом всього навчального періоду Бог працював над моїм серцем та характером. Погляди на деякі речі змінилися кардинально. Вірю, що це сприяло для мого духовного зростання та вдосконалення.

Тарас Козачок, Волинська обл.:

  • Під час навчання у КБІ я постійно брав для себе багато корисної інформації, нових знань та навичок для мого духовного життя і служіння. Познайомився із багатьма цікавими людьми, а також здобув навички особистого євангелізму.

Сергій Чутигін, м. Одеса:

  • За час навчання в КБІ прийшло багато перемін у моє духовне життя. Навчання тут дало велику базу біблійних та практичних християнських знань, що сприяло розвитку та вдосконаленню навичок для служіння. Це був час проведений з користю як для мене, так і для моєї сім’ї, церкви.

Сподіваємося, що ще більше християн вступатимуть до Київського біблійного інституту, щоб успішно слідувати за Ісусом Христом та бути плідними працівниками на Його ниві.
Елона Чернійчук.

Попередня На дев’ятому Східноєвропейському лідерському форумі служителі церков шукали шляхів  оздоровлення суспільства
Наступна Лідери п'ятидесятницьких церков Європи у Києві здійснили молитву за Європейський континент

Вам також може сподобатися

Новини

У 2018 році Національний день молитви за Україну відзначатимемо 2 червня (ВІДЕО)

Вже третій рік поспіль віряни різних церков України об’єднаються у

Новини

Рада Церков оголосила 25 березня Днем загальної молитви та посту за Україну

Заклик Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до загальної молитви і

Відділ молодіжного служіння

«Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» – Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision

Служіння  yesHEis у молодіжному євангельському середовищі не потребує особливого представлення…