Червень 27, 2013 0 1612 Переглядів

Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

З 25 по 30 червня відбувся регіональний молодіжний з’їзд християнської молоді, організований Рівненським обласним об’єднанням ЦХВЄУ. На базі християнського табору «Віфанія», що у селі Клиновець, Мукачівського району, зібралася молодь з Рівненської, Закарпатської та Тернопільської областей.

       Такий табір – хороша нагода для молоді активно відпочити, послужити один одному і налагодити нові знайомства. А ще – отримати таке важливе для кожного слово наставлення. Єпископ Закарпатського об’єднання Віктор Хрипта проповідував на тему: «Мова нашого життя».  Пастор і учитель, завідувач відділу освіти церков ХВЄ Віктор Вознюк говорив про радість перемоги та гіркоту втрат, а також про виклики сучасності для молодої людини.

   Служитель Валентин Опря провів молодіжний форум на тему: «Як реалізувати себе у молодіжному служінні». Юнаки та дівчата охоче спілкувалася із молодіжними керівниками місцевих церков, задавали багато актуальних запитань щодо організації діяльності у церкві, про те як визначити, що саме Бог кличе тебе до служіння. Пастор Юрій Попович, викладатиме на тему: «Віра християнина».

      Як планується, 28 червня молодь візьме участь у загальному богослужінні, де буде служити словом та прославлятиме Бога.

      За час табору молоді люди мають нагоду зробити кілька екскурсій по Закарпаттю: побувати в Ужгороді, відвідати Мукачівський замок та скупатися в термальних джерелах м. Берегового.

      Прес-центр Закарпатського об’єднання ЦХВЄУ

Попередня ВІН ПРОСЛАВИТЬ МЕНЕ!
Наступна Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Кореччині дитячий табір для 80 дітей християни провели безкоштовно

На 5-денному літньому дитячому таборі, який проходив з 6 по 10 серпня у с. Користь Корецького району, що на Рівненщині, побували діти із с. Городища, Самостріл та Користі.

Новини

Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Вінницької області Василь ЛЮБЧАК: «Церква має виконати свою місію!»

— Розкажіть про особливості служіння у Вінницькій області. — Особливістю

Новини регіонів

У Полтаві віряни різних євангельських церков разом молилися за Україну

Увечері, 3 листопада в Домі молитви полтавської церкви «Нове життя»