Лютий 3, 2021 0 698 Переглядів

Звітну конференцію цього року буде присвячено 100-річчю п’ятидесятницького руху в Україні

Підготовку до звітної конференції  УЦХВЄ та святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні обговорили керівники департаментів служінь під час онлайн-наради 2 лютого.

Річній конференції УЦХВЄ, запланованій на 20-21 травня, передуватиме засідання Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ), що пройде у Києві 19 травня. Отже, глави п’ятидесятницьких церков різних країн світу зможуть доєднатися до святкової конференції українського братерства.

Як стало відомо, до ювілею готується видання книги, друк пам’ятної монети та зйомка документального фільму. Кожен з департаментів у міру можливостей долучиться до підготовки. Це насамперед – збір довідкового матеріалу, свідчень, фактів про різні служіння, що здійснювали наші брати і сестри у 20-ті роки минулого століття.  Мета дослідницької роботи – погляд у майбутнє п’ятидесятницьких церков в Україні через призму минулого і сьогодення.

Прозвучала ідея створити виставку архівних документів. Таких, як членська книга однієї з церков початку минулого століття, яку учасникам наради продемонстрував директор сімейного департаменту Володимир Бричка. Це можуть бути також старовинні видання Біблії, рукописні пісенники, тощо. Тобто, в період святкувань на нас очікує чимало цікавого і пізнавального.

Ведучий наради, перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок представив директорам  департаментів нового координатора по роботі з громадськими організаціями Ярослава Котилка. Ярослав, в свою чергу, ознайомив учасників наради з ідеєю створення Асоціації громадських організацій, членство в якій дасть можливість віруючим людям долучитися до громадських  рад у органах місцевого самоврядування.  Тобто церкви отримають ще один інструмент аби протистояти впровадженню антиморальних  та несправедливих рішень, і навпаки – сприяти запровадженню соціальним і благодійним проектам.

Що така ідея на часі, підтвердив директор соціального департаменту УЦХВЄ В’ячеслав Когут, який навів конкретні сфери служіння, у яких створення громадських організацій та асоціацій допоможе вирішити чимало відкритих проблем.

Також учасники  наради розглянули питання популяризації книг та друкованих видань підготовлених братерством,  питання щодо альтернативної служби в армії, тощо.

Попередня «Бажаємо нашим парламентарям відповідально ставитися до мандату та розумно використовувати час» - Михайло Паночко 
Наступна Місіонерська школа місії «Голос надії» стартувала 2 лютого

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

 З 25 по 30 червня відбувся регіональний молодіжний з’їзд християнської молоді, організований Рівненським обласним об’єднанням ЦХВЄУ. На базі християнського табору «Віфанія», що у селі Клиновець, Мукачівського району, зібралася молодь з Рівненської, Закарпатської та Тернопільської областей.

Новини братерства

Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно

   Міжнародна християнська організація «Місія Євразія», спільно зі “Школою без стін”, розпочинає новий сезон різдвяного проекту “Подаруй Надію”.

Благовістя

Благовістя, особисте та в інтернеті, стало предметом обговорення під час зустрічі благовісників братерства

5-6 березня 2019 року відбулась всеукраїнська зустріч благовісників УЦХВЄ. Церква «Благодать», що