Березень 19, 2020 1 1515 Переглядів

«Підвези медика» – християни віри євангельської на Рівненщині запустили флешмоб та закликають підвозити лікарів на роботу

Пандемія коронавірусу Covid-19 внесла корективи в життя багатьох людей і країн. Україна не стала винятком. Перші зміни деякі українці змогли відчути на собі ще 12 березня, коли уряд ухвалив рішення про введення карантину. Але починаючи з 18 березня громадяни України стали жити у цілком новій реальності – почали діяти ще більш жорсткі умови: зачинені торговельно-розважальні центри, театри та кінотеатри, введено обмеження в громадському транспорті, зачинені метро в містах-мільйонниках та зупинено міжміське та міжобласне пасажирське сполучення. Водії міських маршрутних таксі просто не зупиняються на зупинках, бо вже мають 10 пасажирів в салоні.

Це спричинило проблему, як дістатися до місця роботи. Дехто чекає на громадський транспорт понад годину, деякі пересідають на таксі. Проте така можливість є не у всіх. А для людей, що працюють в місті, а проживають в районі, дістатися до місця роботи взагалі немає як. Хіба власним авто, за наявності… А як бути лікарям, адже значна частина медперсоналу проживає за межами міста?

Небайдужі рівненчани, християни віри євангельської, запустили флешмоб та закликають підвозити лікарів на роботу, адже саме медики – перші, хто стоїть на передовій лінії боротьби з коронавірусом.

Для комунікації створили телеграм канал: https://t.me/HelpDoctorRivne

Як написав у своєму Facebook  ректор Рівненської духовної семінарії Олександр Третяк, в умовах транспортного колапсу пов’язаного із коронавірусом, коли практично неможливо вчасно дістатись до роботи, лікарі та медсестри, мають бути там вчасно, адже здоров’я людей понад усе зараз. Багато з них мешкають за містом, або на його околицях і не мають власного транспорту.

 – Закликаю долучатись до каналу всіх небайдужих водіїв, які готові безкорисливо послужити на благо спільної справи, а також лікарів та медсестер, яким потрібно бути вчасно на роботі. Пишіть кому потрібно вчасно на роботу, а небайдужі водії зможуть вас оперативно підвезти. Мій перший пасажир сьогодні, лікар-педіатр, Валентина Письменна, із ЦПМСД «Ювілейний», – розповів ініціатор акції. 

Ідею стрімко підхопили активні рівненчани, лише за день кількість учасників телеграм каналу перевищила півтисячі осіб. Місцеві ЗМІ розповсюдили інформацію серед населення.

На Facebook сторінці регіонального Суспільного мовника UA:Рівне журналісти висловили подяку учасникам акції: «Люди, ви прекрасні! Жителі Рівного і приміських населених пунктів самоорганізовуються, аби допомогти дістатись на роботу лікарям, у яких через припинення роботи громадського транспорту із цим уже сьогодні почали виникати проблеми… Деякі водії на приватних авто уже згодились підібрати лікарів та підвезти до робочих місць»

Отож, як бачимо, навіть банальні, не перший погляд, речі, можуть стати в пригоді іншим, допомогти ближньому у його потребі, полегшити життя, вийти з непростої ситуації, і навіть, інколи, вижити. Будьмо готові до всякого доброго діла. Пам’ятаймо, що служачи своєму ближньому, ми служимо Ісусу Христу.

Олександр Геніш,

редактор газети «За віру Євангельську»

Попередня Християнство на карантині
Наступна Рада Церков оголосила 25 березня Днем загальної молитви та посту за Україну

Вам також може сподобатися

Новини

Кабмін затвердив порядок відвідування храмів у разі послаблення карантину

Уряд більш детально сформулював обмеження масових релігійних заходів під час

Новини

Подарунки для захисників зібрали діти у Фастові

Подарунки для захисників своїми руками зібрали діти у Фастові на

Без категории

У Березному на Рівненщині поруч з церквою відкрили дитячий майданчик

Відтепер дітлахи з міста Березного зможуть бавитися на новому дитячому