Березень 25, 2013 0 676 Переглядів

Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

19 та 20 березня на базі Київської богословської семінарії «Благодать та істина» (заснованої корейськими місіонерами) відбулася розширена рада місії «Голос надії».

Програма заходу включала 6-годинний семінар на тему «Лідерство» (по книзі Неємії), для проведення якого був спеціально запрошений пастор Кім Джим Ук з Південної Кореї, а також спілкування, обмін досвідом і, власне, закриту раду місії.
У заході взяли участь керівники місії: директор місії Микола Синюк, його заступники Віталій Оніщук та Євген Мельничук, відповідальні служителі з регіонів, де трудяться місіонери – Ф. Величко, О. Баранов, С. Ярута, І. Москвич, В. Малишевський, П. Височанський, В. Клець, О. Футрук, М. Роман, І. Іванцюк, П. Ришко, В. Герасимчук, С. Тарасюк, М. Наумов). А також служителі І. Скоць, Ю. Вавринюк, Я. Гаврисюк і Д. Довбуш.
На засіданні розширеної ради місії «Голос надії» відбулося обговорення актуальних проблем місії, кадрові питання. Місіонери мали нагоду порадитися та поділитися досвідом. Серед іншого було затверджено дати проведення цьогорічних регіональних конференцій: 23-24 жовтня – Росія; 22 серпня – Південна Україна (Крим, Миколаївська, Херсонська, Запорізька обл.); 28 червня – Східна Україна (Полтавська, Сумська, Луганська, Чернігівська, Черкаська, Дніпропетровська обл.); 13-14 вересня – Західна Україна (Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Житомирська, Хмельницька обл.)
З’їзд відвідав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який розповів про свою участь у звітно-виборній конференції PEF (європейська п’ятидесятницька спільнота, до складу якої в входить близько 30 країн, у тому числі й Україна) та результати зустрічі із єврокомісаром Штефаном Фюле.
Серед іншої інформації було зазначено про черговий набір до Міжнародної місіонерської школи, яка діятиме в Києві протягом літа. Київська біблійна семінарія «Благодать і істина» також запрошує абітурієнтів, які мають початкову біблійну освіту або досвід служіння, на програму «Бакалавр місіології». А у вересні планується проведення чергової місіонерської школи «Голос надії» в Криму.
Дмитро Довбуш

Попередня Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом
Наступна Звітна конференція ЦХВЄ-2013. Пастори вчилися... зростати разом

Вам також може сподобатися

Місіонерство

Місія «Голос надії» шукає дизайнера для оновлення дизайну емблеми

11 лютого місія «Голос надії»  (м. Луцьк) оголосила конкурс на

Новини регіонів

У Царичанці на Дніпропетровщині відкрили Дім молитви, який будували чотири роки

Церква «Нове життя» в смт Царичанка на Дніпропетровщині 3 травня

Місіонерство

У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація

20-23 вересня відбулась робоча поїздка директора Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ