Березень 4, 2015 0 1327 Переглядів

Щоденник старшого єпископа: січень 2015 року


     Будні і свята старшого  єпископа Церкви християн віри євангельської України наповнені зустрічами, служіннями та відрядженнями. Про деякі з них ми вже писали у новинах, але чимало так і залишається «за кадром». Відсьогодні ми започатковуємо рубрику «Щоденник старшого єпископа»  у якій буде повідомлятися про деякі події у робочому графіку Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки. 

    Різдвяні свята на Львівщині: відвідав церкви та в’язницю

     4 січня 2015,  у неділю, Михайло Паночко  служив у Львівській церкві по вул. Папарівка, 1 , де було звершено спомин смерті Господньої. На свято прийшло багато людей, були звершені молитви за покаяння. Зібрання пройшло в хорошій братерській  атмосфері.

 1028_1    6 січня, у вівторок , старший єпископ відвідав Сокальську в’язницю, де нині постійно служать брати із церкви Нововолинська (Волинська обл.) та  із Соснівки (Львівська обл.)  Вже стало традицією перед Різдвом проводити там святкову євангелізацію. Співом служив хор із Нововолинська, служителі проповідували, свідкували. Зокрема, своїми свідченнями поділилися ті, хто раніше відбував строк покарання у цій в’язниці, у ній покаявся, а на волі їхнє життя справді набуло нового змісту: мають сім’ї, діток, несуть служіння у Домі Божому.  Віруючі передали  установі засоби побутової хімії. До речі, Біблійна кімната тут – одне із кращих приміщень  у всьому закладі.  Михайло Паночко розпочинав служіння євангельських церков у Сокальській в’язниці 25 років тому. І сьогодні намагається відвідувати її хоча б раз на рік.

     7 січня, на Різдво, старший єпископ с послужив у своїй рідній церкві, в селі  Сулимові на Львівщині.

     8 січня Михайло Паночко вперше відвідав  Львівську церкву «Агапе», яка приєдналася до нашого братерства кілька років тому. Ця церква утворилася із групи католиків-харизматів і налічує близько ста членів.

     Пасторська конференція у Стокгольмі

1028_111     9-10 січня старший єпископ провів у відрядженні в Стокгольмі (Швеція), куди був запрошений національним лідером п’ятидесятницьких церков  Швеції Пелле Хорнмарком. На щорічній пасторській конференції , на яку приїхало понад 500 пасторів і шведських служителів, Михайло Степанович  мав проповідь на тему: «Ви – сіль землі», яка торкнулась сердець багатьох пасторів. А потім відповів на чисельні запинання стосовно ситуації в Україні і життя церков, реакції останніх на виклики непростого сьогодення.  Учасники конференції здійснили молитву за Україну та передали кошти на допомогу постраждалим у Східній Україні.

1028_8

     Посвячення дому молитви церкви «Благодать»

     
11 січня
старший єпископ ЦХВЄУ взяв участь у святковому  служінні, з нагоди посвячення нового Дому молитви церкви «Благодать», що у селі Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району.  На урочисте зібрання з’їхалися служителі церков Київської області. Слово настанови мав старший пресвітер Херсонщини Олександр Бабійчук. Служили  гості з Вінниці та з інших областей.

    Поїздка на Рівненщину

1028_12     13 січня на запрошення пастора Сергія Кибіша, старший єпископ відвідав церкву у с. Кідри Володимирецького району, що на Рівненщині. Дім молитви  у цьому унікальному селі (переважна частина жителів тут – християни віри  євангельської)  був переповнений. Загалом, останнім часом, в Домі молитві стало тіснувато. На сьогодні церква  в Кідрах нараховує вже  більш як 800 членів. Саме тому братерська рада вирішила добудувати молитовний будинок. Для цього вже закупили необхідні матеріали та чекають весни, щоб розпочати роботи.

1028_11

     14 січня  Михайло Паночко на запрошення пастора Володимира Капарчука відвідав  церкву ХВЄ у м. Володимирець, де поділився словом Божим на тему «Блаженні чисті серцем».  Багато  вірян дякували за слово та свідчили, що отримали духовне обновлення під час цього богослужіння.

    


Зустріч зі служителями з Південної Кореї

1028_9

     15 січня у головному офісі  ЦХВЄУ Михайло Паночко провів зустріч з місіонерами з Кореї, які нині служать у Запоріжжі. Зокрема, гості цікавилися окремими питаннями міжконфесійних стосунків у нашій державі та потребували поради щодо підготовки візиту  в Україну  старшого служителя  Церкви повного Євангелія Кореї пастора Чо. Старший єпископ порадив поки що утриматися від поїздки, у зв’язку зі складною ситуацією в Україні.

    Звітна конференція у Рівному

125_5     17 січня старший єпископ здійснив робочу поїздку на Рівненщину, де відбулася обласна звітна конференція церков ХВЄ. Сьогодні об’єднання  християн віри євангельської області налічує понад  290 церков.  У 2014 році було відкрито ще три нових церкви: у селах Лісове, Уїздці і Малин. Водне хрещення протягом року, що минув, отримали більш як 1300 нових членів. В області функціонує  259 молитовних будинків. Церкви регулярно відвідують  понад  31 тисячу віруючих.

1028_4   Під час конференції,  на яку приїхали понад 450 служителів, старший  єпископ говорив про небезпеку схилення проповідників на «рейки закону». Особливу увагу Михайло Степанович звернув  на новозавітну благодать, яка спасає, навчає і діє. Адже тільки благодать Божа може підготовити людину  до рівня, який хоче Господь. «Дуже важливо, щоб у центрі  проповідей був не Мойсей, Давид чи інший старозавітній герой, але щоб у центрі завжди був Христос. Він є сила Божа на спасіння всякому, хто вірує!» – переконаний Михайло Паночко.

     Ділилися словом настанови і інші гості: старший  пресвітер Луганського обласного об’єднання  Ростислав Величко та  старший пресвітер Львівського обласного об’єднання  братерства Володимир Якимів. Також, було надано інформацію щодо підготовки масштабної євангелізації «Фестиваль надії», яка відбудеться у Львові 20 червня 2015 року за участю  Франкліна Грема.

    Відвідав київську церкву «Ковчег»

     18  січня Михайло Паночко відвідав київську церкву «Ковчег», де поділився словом Божим на тему «Я благовіщу вам радість велику». «Благовістя  ангела пастухам відкриває нам великі можливості і великі права, даровані в Ісусі Христі, – сказав проповідник. – Перше, що ми маємо – це право на прощення гріхів. Потім – право на виправдання («Оправдавшись вірою, маємо мир з Богом»). Право на вічне життя («Хто вірує в Мене, життя вічне той має»). Право на благодать Святого Духа («Ви приймите силу, коли зійде на вас Дух Святий»). Право на усиновлення. Зрештою, ми маємо право на воскресіння з мертвих, після чого будемо мати право побачити Бога лицем до лиця!» Слово, яке вбудовує віру і  має центром усього Ісуса Христа, підбадьорило та укріпило членів церкви.

    Поїздка на Волинь

     24  січня  старший єпископ  здійснив робочу  поїздку на Волинь, де пройшла  звітна конференція Обласного об’єднання  ЦХВЄУ

     25 січня – відвідав церкву «Христа Спасителя» по вул. Вороніхіна, 14 у місті Луцьку, де пастором служить Віктор Онищук.

Попередня Щоденник старшого єпископа: лютий 2015 року
Наступна Щоденник старшого єпископа: лютий 2015 року

Вам також може сподобатися

Поїздки

Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

   Квітень – місяць Пасхальних святкувань  та діалогу із міжнародними делегаціями. Михайло Паночко провів робочі наради із представниками посольства США, поспілкувався з членами групи фінських християн, які приїхали до України у молитовний тур. Також мав зустріч у канцелярії братерства з головою Федерації Християн віри євангельської Німеччини Йоганом Юстусом та головою П’ятидесятницької церкви Польщі Мареком Камінським, делегацєю національного п’ятидесятницького об’єднання Асамблей Божих Франції в особі пасторів Клода Хуота та Жіля Хьозе. Сам же єпископ відвідав Великобританію в рамках Лондонської консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі. Отож щоденник.

Поїздки

Старший єпископ відвідав сільські церкви на Рівненщині

     20 вересня 2014 р. у с.Чемерне Сарненського району, що на Рівненщині відбувся семінар для служителів району, на який вони приїхали разом із дружинами. Тему «Сім’я в світлі Слова Божого» викладав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа УЦХВЄ – лютий 2018 р.

У лютому робочий графік старшого єпископа Михайла Паночка був насичений