Червень 27, 2013 0 1310 Переглядів

ВІН ПРОСЛАВИТЬ МЕНЕ!

    Серед багатьох днів народження цей – унікальний. У день П’ятидесятниці народжена дитина, на імя «Церква», яка одразу заговорила, заговорила мовами багатьох народів – новими мовами!

  Нові мови, дані Богом будівничим вавилонської вежі стали предметом поділу і непорозуміння. Нові мови новонародженої Церкви, стали ознакою присутності у людині Духа Святого. Оскільки мова – це інструмент спілкування, можливість вербально донести думку до співрозмовника, — у Божих намірах було – Свій Божественний задум через одкровення Святого Духа донести, зробити відомим «аж до краю землі». Слова Ісуса Христа, винесені у заголовок означають: Дух Святий прославить, тобто виявить публічно Мене, зробить Моє Ім’я відомим цілому світу!    

    Чи ж не це робить наповнений Духом рибалка Петро? Після короткого пояснення – що власне відбулося – він одразу починає прославляти (робити відомим) ім’я Христа Ісуса і Його жертви: «Мужі Ізраїльські! Вислухайте слова оці: Ісуса Назарянина, Мужа що Його Бог прославив (зробив відомим) вам силою, і чудами, і тими знаменами, що Бог через Нього вчинив серед вас… Отож, ввесь Ізраїлів дім твердо знає, що і Господом, і Христом учинив Бог Його.., що Його розіп’яли ви…» (Дії 2:22, 36).

     У день П’ятидесятниці представники майже двадцяти народностей на своїх власних мовах почули про викупну жертву Спасителя. Дух Святий почав прославляти публічно, робити відомим Ім’я Христове через проповідь Євангелії. Відомий служитель АБ США Томас Траск говорить: «Неможливо бути п’ятидесятником і не мати в серці бажання служити. Місіонерство – це результат П’ятидесятниці. Саме тому і був подарований день П’ятидесятниці – щоб Церква Христова стала Тілом, що рухається місіонерською роботою. Нажаль, сьогодні значна кількість церков, які на доктринальному і на практичному рівні є п’ятидесятницькими, тим не менше, не мають місіонерського бачення. Вони пропускають ту ціль, ради якої Бог дав Церкві наповнення Святим Духом».

     Серед багатьох християн сучасності поширена думка, що хрещення Святим Духом з ознакою інших мов є заключною ланкою у слідуванні за Христом. Наповнення Духом стає особливим емоційним переживанням, надзвичайною релігійною насолодою, яку хочеться переживати ще і ще. Це стає кінцевим актом у сфері духовних відносин з Богом. Насправді ж – охрещення у Дух Святий, наповнення Ним – це благословенний початок руху у напрямку поширення Царства Божого. «Ви приймете силу Духа Святого і будете Моїми свідками аж до краю землі» — це головний стержень і ціль злиття Святого Духа, цією Силою ви зможете це зробити! Трагізм багатьох християн полягає у наступному – переживати духовну ейфорію, отримувати духовне задоволення, бути споживачем благодаті і не робити жодних кроків для використання сили і дарів Святого Духа на головну ціль – свідчити, прославляти, робити відомим Ім’я Ісуса!

      Мовою економістів цю думку можна сформулювати фразою – бюджетні кошти використовуються не за призначенням. За такі порушення є стаття у Кримінальному Кодексі України. Пригадую, у далекому дитинстві, ми разом з однолітками, сусідськими хлопчаками, проводили «експеримент». У домі діда Гриця на стіні висів на ланцюжку масивний кишеньковий годинник. Нам вдалося зняти кришку і побачити бездоганний рух маленьких шестерень і коліщаток. Потім була коротка дискусія – чи можна цими коліщатками змолоти пісок, або з годинника зробити млин. Сказано – зроблено. Ми потрошечку сипали пісок на механізм годинника… Що було далі – зможете здогадатися самі… Цінну річ було використано не за призначенням.

      Використовування благодатної дії Духа Святого «не за призначенням» веде до Його засмучення, до нехтування Ним, зрештою – до розриву стосунків.

      Шановні читачі блогу! Сердечно вітаю вас з Днем П’ятидесятниці, з днем народження Церкви Христової! Дорогі місіонери, як у той далекий день так і сьогодні ціль Духа Святого – прославляти Христа, робити відомим Його Ім’я на Волині, в Україні, Татарії, Удмуртії, Чувашії, Польщі, Болгарії – аж до краю землі… Усім, хто присвятив себе для місіонерства – Дух Святий вам у поміч.     

Попередня Спадок наш найкращий
Наступна Відбувся молодіжний з’їзд у Мукачеві

Вам також може сподобатися

Жива надія

ДБАЙТЕ ПРО ЛЮБОВ!

До чого, насамперед, важливо прагнути (досягати) християнинові? Святе Письмо дає

Роздуми

ЗА ЩО МЕНЕ Б’ЄШ?

           “Якщо зле Я сказав, — покажи, що то зле, коли ж добре,- за що Мене б’єш?” (Ів.18-23) — ця фраза прозвучала із уст Господа у ніч Його страждань…

           …Минула ніч (на 30.11.13) перевернула уяву багатьох українців про тих, хто “недаремно носить меч”, а саме — представників силових структур.Євангельський принцип: “хочеш не боятися влади — роби добро… бо володар — Божий слуга — тобі на добро… він месник злочинцеві… (Рим.13-4) — виконаний з точністю до навпаки.

Роздуми

ОСТОРОЖНО – ЖАДНОСТЬ!

Жадность – убийца!

«Великое приобретение – быть благочестивым и довольным. Ибо мы ничего не принесли в мир; явно, что ничего не можем и вынести [из него]. Имея пропитание и одежду, будем довольны тем. А желающие обогащаться впадают в искушение и в сеть и во многие безрассудные и вредные похоти, которые погружают людей в бедствие и пагубу; ибо корень всех зол есть сребролюбие, которому предавшись, некоторые уклонились от веры и сами себя подвергли многим скорбям».

1Послание к Тимофею 6:6-10