Серпень 11, 2022 1 437 Переглядів

На Полтавщині місіонери шести районів області провели зустріч із директорами Місій

8 серпня 2022 року в Домі молитви церкви селища Новаки Лубенського району відбулася неординарна зустріч. З’їхалися  місіонери з Лубенського, Чорнухинського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Хорольського районів Полтавщини – працівники місії «Добрий Самарянин».

Ця зустріч була організована з нагоди короткочасного прильоту з США Олександра Чубарука, директора місії милосердя «Ebenezer» з української діаспори. Також був присутній директор місії милосердя «Добрий самарянин» (м. Рівне) Ростислав Боришкевич, обласний пресвітер Церкви ХВЄ Полтавщини Михайло Роман.

На сьогодні Полтавщина – ключова область за кількістю й об’єму праці місіонерів в Україні, за що слава Богу! Однак також є потреба в нових місіонерах, про що  було висловлено прохання до директора Місії в Україні.
Старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання  УЦХВЄ Михайло Роман висловив прохання до директора місії “Ebenezer” знайти спонсора для місіонерської сім’ї в м. Чутове.
Церкви Полтавщини та місіонери зараз виконують багато  доброчинних справ переміщеним особам із зони бойових дій. Однак, як зазначив  Ростислав Боришкевич, для церков та місіонерів першочерговою задачею залишається спасіння людей.
Михайло Роман зауважив, що Полтавщина сьогодні переживає духовне піднесення. Понад 200 тисяч людей зі сходу приїхали на постійне місце проживання саме на Полтавщину. І для нас залишаються пріоритетом проповідь Євангелія, місіонерство, відкриття нових церков.
«Ми не знаємо, що буде завтра, тому важливо зосередитися на тому, що ми можемо зробити сьогодні. Радує, що у наших церквах на кожному служінні каються нові люди. Ми це приймаємо, як Божий промисел і дію Божої благодаті» – зазначив старший пресвітер.
Присутні місіонери та пастори коротко розповідали про працю, яку вони  звершують під час війни. Спільно молилися, місіонери відкривали нагальні потреби, намічали плани для їх вирішення. На завершення тригодинного спілкування був обід-фуршет. Дякуємо помісній церкві  Новаків за організацію цього заходу.
Геннадій Андросов.

Попередня Де люди з інвалідністю можуть почуватися щасливими у час війни? Табір під Ковелем традиційно приймає відвідувачів
Наступна Молодіжний табір KVITOVA CAMP об'єднав молодь Тернопільщини

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету PEF

25-26 жовтня в Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету П’ятидесятницької Європейської Співдружності (Pentecostal European Fellowship, далі PEF).

Новини регіонів

На Волині відкрили духовний центр обласного об’єднання УЦХВЄ «Добра новина»

Початок 2022 року став втіленням давньої мрії для кількох поколінь

Новини братерства

«Використовуйте час» – девіз весняної конференції УЦХВЄ, що пройшла під Києвом 15-16 травня

Річна  звітна конференції братерства, що пройшла у церкві «Соборна» в Софіївській Борщагівці, зібрала 278 делегатів з п’ятидесятницьких церков України та зарубіжжя. Програма  заходу цілком відповідала його гаслу – «Використовуйте час»