Лютий 3, 2014 0 2553 Переглядів

Віктора Боришкевича переобрано головою обласного об’єднання Рівненщини

     На звітно-виборну конференцію, що відбулася 25 січня у молитовному будинку церкви «Святої Трійці» (м. Рівне), прибуло понад 400 служителів області.

     Пастори вислухали і обговорили звіт старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ Віктора Боришкевича, оцінивши роботу Церкви в області за останній рік на «добре». Також шляхом  голосування було переобрано Віктора Дем’яновича керівником обласного об’єднання ще на чотири наступні роки. Затвердили і заступників старшого пресвітера: ними залишились пастори  Анатолій Яковець, Степан Євтушенко, Леонід Прохор,  та вперше обрано заступником пастора  Олександра Котка  із с. Тинне.

     Як повідомив Віктор Боришкевич, за рік кількість церков у області зросла ще на дві. На сьогодні на Рівненщині діє вже 287 церков та понад 200 молитовних будинків. Членами помісних церковних громад є більш як 30 тисяч мешканців області – за статистикою, це найбільше в Україні.

     На конференцію у Рівне прибули гості: старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його заступник Микола Синюк, старші єпископи  – Львівщини Роман Ляховський і Волинської області Михайло Близнюк. Вони послужили словом та звершили молитви за нужди. Щиро і ревно молилися за Україну, благаючи Бога милості для нашого краю. 

     Наступного дня, 26 січня, Михайло Паночко разом з Віктором Боришкевичем та іншими служителями відвідав церкву смт. Оржів (на фото), де пастором служить Сергій Мельник. Дім молитви був повний. Служителі  ділилися словом, співав молодіжний хор із церкви с. Городок (ОЦ ХВЄ). Зібрання відбулося в гарній братерській атмосфері, звучали проповіді, натхненні Духом Святим, та щирі молитви.

Попередня Михайло Паночко про зустріч з Президентом: «Коли бюджетники б’ють народ, який їх годує, це те саме, якби діти напали на маму»
Наступна Молодіжна конференція у Познані: про голос Божий і твою позицію

Вам також може сподобатися

Служіння людям з порушеннями слуху

Унікальне видання Євангелії від Марка жестовою мовою готують служителі відділу праці з глухими при ЦХВЄУ

    На третьому поверсі будинку Українського Біблійного товариства, що в Києві на вулиці  Яноша Корчака, 18 (раніше Баумана), два десятки людей уважно слідкували за жестами молодої білявої  перекладачки.

Новини братерства

Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

 31 травня, під час прес-конференції, присвяченої Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сім’ї, представники оргкомітету оприлюднили…

Новини братерства

Перша «Школа Реформації» спорядила служителів церков засобами для роботи із навчальними закладами, владою та ЗМІ (ВІДЕО)

  В рамках заходів руху R500 вперше в Україні відбулася Школа Реформації. Більше двохсот лідерів із протестантських церков різних регіонів України зібралися…