Лютий 3, 2014 0 3444 Переглядів

Віктора Боришкевича переобрано головою обласного об’єднання Рівненщини

     На звітно-виборну конференцію, що відбулася 25 січня у молитовному будинку церкви «Святої Трійці» (м. Рівне), прибуло понад 400 служителів області.

     Пастори вислухали і обговорили звіт старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ Віктора Боришкевича, оцінивши роботу Церкви в області за останній рік на «добре». Також шляхом  голосування було переобрано Віктора Дем’яновича керівником обласного об’єднання ще на чотири наступні роки. Затвердили і заступників старшого пресвітера: ними залишились пастори  Анатолій Яковець, Степан Євтушенко, Леонід Прохор,  та вперше обрано заступником пастора  Олександра Котка  із с. Тинне.

     Як повідомив Віктор Боришкевич, за рік кількість церков у області зросла ще на дві. На сьогодні на Рівненщині діє вже 287 церков та понад 200 молитовних будинків. Членами помісних церковних громад є більш як 30 тисяч мешканців області – за статистикою, це найбільше в Україні.

     На конференцію у Рівне прибули гості: старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його заступник Микола Синюк, старші єпископи  – Львівщини Роман Ляховський і Волинської області Михайло Близнюк. Вони послужили словом та звершили молитви за нужди. Щиро і ревно молилися за Україну, благаючи Бога милості для нашого краю. 

     Наступного дня, 26 січня, Михайло Паночко разом з Віктором Боришкевичем та іншими служителями відвідав церкву смт. Оржів (на фото), де пастором служить Сергій Мельник. Дім молитви був повний. Служителі  ділилися словом, співав молодіжний хор із церкви с. Городок (ОЦ ХВЄ). Зібрання відбулося в гарній братерській атмосфері, звучали проповіді, натхненні Духом Святим, та щирі молитви.

Попередня Михайло Паночко про зустріч з Президентом: «Коли бюджетники б’ють народ, який їх годує, це те саме, якби діти напали на маму»
Наступна Молодіжна конференція у Познані: про голос Божий і твою позицію

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звітну конференцію цього року буде присвячено 100-річчю п’ятидесятницького руху в Україні

Підготовку до звітної конференції  УЦХВЄ та святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Новини братерства

Полтавщина святкує і дякує Богові за врожай

У неділю, 8 жовтня 2017 р., у церквах ХВЄ Полтавщини відбулися декілька таких подячних служінь: у районних центрах: Решетилівці, Оржиці, а також у ряді селищ, де трудяться місіонери.