Травень 18, 2021 0 541 Переглядів

У Карпатах відбулося з’їздне служіння школи місіонерів “Ковчег спасіння”

Відбувся п’ятиденний з’їзд місіонерів, які служать в Україні, Польщі та Іспанії. Подія тривала з 10 по 14 травня, на базі «Трембіта» в Карпатах. Сюди приїхали 160 випускників місіонерської школи «Ковчег Спасіння».

«Це був і відпочинок, і навчання. До обіду ми навчалися, щодня був новий спікер, після обіду їздили на екскурсії в Карпати. Ввечері було богослужіння, яке вели місіонери, вони були поділені на групи за областями. Служителі ділилися свідченнями з місій, щоб збагатити інших своїм досвідом», – розповів директор місіонерської школи «Ковчег спасіння» Ростислав Шкіндер.

Серед спікерів були старші пресвітери обласних об’єднань УЦХВЄ Львівської області Володимир Якимів та Тернопільської області Віталій Яцюк. Також доктор практичної теології та магістр економіки Олександр Троянчук, заступник керівника молоді Рівненського обласного об’єднання церков ХВЄ Анатолій Кибукевич, пастор з Рівного Тарас Сень, відповідальний за місіонерство в Харківській області Микола Кулакевич.

Місіонери вдосконалювали знання про євангелізацію, служіння фінансами, вирішення конфліктів тощо.

Це вже другий такий з’їзд. Попередній був два роки тому, минулого року проведенню зустрічі завадив карантин.

«Плануємо щороку влаштовувати такі з’їздні служіння, аби підвищувати рівень кваліфікації місіонерів та мотивувати їх служити далі, разом відпочивати та знайомитись один з одним», – поділився Ростислав Шкіндер.

Він додав, що місія – це чудова можливість для молоді посвятити свій час Богу.

Новий набір у місіонерську школу «Ковчег Спасіння» відбудеться 22 серпня. Анкету можна знайти за посиланням.

Навчання триває протягом чотирьох місяців. Після цього студентів очікує шість місяців практики. Далі вони вирішують, де будуть нести служіння – чи там, де була практика, чи в іншому місці.

Джерело: Світогляд

Попередня Як передати естафету в служінні, розмірковували учасники конференції Департаменту дитячого та підліткового служіння
Наступна газета "ЖИВА НАДІЯ", №106, 2021 р.

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

ЯКЩО НЕ БОГ, ТО ХТО?

11 червня 2018 р. в Домі молитви церкви ХВЄ «Ковчег»

Новини регіонів

Краткая история образования Хмельницкого областного объединения церквей ХВЕП

9 декабря 1989 представители семи независимых церквей Христиан Веры Евангельской, поддерживая инициативу оргкомитета ХВЕ по созданию пятидесятнического союза СССР, решили образовать Хмельницкое областное объединение церквей ХВЕП. На этой первой Областной конференции представители поместных церквей избрали Николая Михайловича Пилипюка старшим пресвитером Областного Объединения

Новини регіонів

Як зберегти себе чистим – Рівненщина

У неділю, 8 березня, старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву «Святої Трійці» у м. Рівному.