Серпень 4, 2019 3 2163 Переглядів

БАГАЧКА ФЕСТ 2019, ХРИСТОС ПОНАД УСЕ!

З 29 липня по 3 серпня 2019 р. біля містечка Велика Багачка на березі річки Псьол у реліктовому сосновому лісі відбулися чудові події. Там розмістилися намети, в яких перебувало близько 300 молодих людей, які прибули з різних куточків Полтавщини з однією ціллю: стати ближчими до Бога й одне до одного. Упродовж повних чотирьох днів у великому наметі (з 10-ї ранку до 12-ї і з 6-ї до 8-ї вечора) проходили зібрання молоді. Були запрошені спікери: Антон Колганов, Ростислав Шкіндер та Руслан Прохор з Києва, Іван Білик зі Львова. Проповідували для молоді також пастори Полтавщини. Були палкі молитви, один вечір молилися про хрещення Духом Святим. Саме цю молитву чекала молодь і був позитивний результат. Коли молодь збирається разом, тоді краще горить вогонь Духа Святого. Молоді люди запалюються одне від одного. Щодня, після обіду, проходили тематичні лекції на теми: «Чому я став журналістом?» (доповідач Андросов Г., Дем’янець Т.), «Дошлюбні відносини» (подружжя Печоркіних), «Музичне служіння» (Батюк Г.). Декілька діб у спеціальному наметі проходила цілодобова молитва молоді. Крім духовних заходів, молодь мала розмаїте дозвілля: рухливі ігри, волейбол, купання в річці, катання на катамарані, риболовля, конкурс фотографій. Переважно у таборі були члени церков і діти віруючих батьків, але були запрошені й інші молоді люди, які не є членами якоїсь церкви. Читайте нижче відгук дівчини Альони, яка приїхала до табору разом з групою молоді церкви «Ковчег» (с. Новаки, пастор В. Рабовлюк). Один цей відгук скаже вам, що такі заходи для молоді варто провадити й надалі, доки є така чудова нагода від Господа.
Геннадій Андросов

З ВІРОЮ В СЕРЦІ
Наша планета – це дім, який наповнює наше життя розмаїттям емоцій, думок, мрій та віри.
Кожний з нас має віру, вона – різноманітна та стара, як весь наш світ. У певний момент життя настає час, коли ми замислюємось над питанням: «Як правильно жити? У що вірити? Як зробити вірний вибір?»
Такий час настав і для мене, коли Бог привів мене у християнський молодіжний табір, де мені випала нагода не тільки гарно відпочити, отримати незабутні емоції, знайти гармонію з природою, а головне: отримати Боже благословіння.
Питання Бога у нашій сім’ї не займає першого місця. Проте я забажала змін.
Яскраві враження, нові емоції й цілком нове розуміння духовних речей я отримала на цьому фестивалі, тому «БАГАЧКА ФЕСТ – 2019» мені запам’ятається на довгі роки (навіть зараз думаю, що на все життя).
Атмосфера в таборі була чудесною, у повітрі літали маленькі світлячки Божої любові, які наповнювали серця жагою до пізнання істини, бажанням любити Господа. Серця присутніх у таборі були наповнені вірою в краще майбутнє, а душі були відкриті одне до одного і для Бога.
За час перебування у таборі я була сильно вражена силою молитви. Тут молитви були надзвичайно міцними, вони змінювали мою свідомість. Лозунг цього заходу був «Христос понад усе!» І я відчувала, що справді Христос понад усе, хотілось линути до Нього, прагнути Його, звеличувати.
Фестиваль відкрив мені чудову можливість пізнати Бога в молитві. Я вперше саме тут слухала Слово Боже через виступи відомих служителів церкви, а також у колі людей, які стали мені близькими друзями. Завдяки цьому я стала ближчою до Господа. Моя віра в Бога стала новою! Особливо явно моє мислення змінила відома людина – Ростислав Шкіндер. Слухаючи його промову, моє серце тріпотіло від бажання докорінно змінюватися, мій розум збагачувався цінною інформацією, а душа – чекала на Бога. Ростислав у зручній для сприйняття формі розповів про Ісуса, заклав у нас зернятко, яке тепер (я відчуваю) потребує постійного духовного живлення.
«БАГАЧКА ФЕСТ» – це чудове місце для єднання з Богом й світом. Хочу подякувати християнській церкві «Ковчег», пастору В’ячеславу Рабовлюку, за можливість побувати на цьому молодіжному заході. Дякую нашому дружньому колективу, організаторам фестивалю, їхні старання були недаремні, все було організовано на вищому рівні.
Я стала духовно сильніша, цілеспрямована, а найголовніше – я хочу бути з Господом!
Якщо у вас буде можливість відвідати фест, ніколи не вагайтесь, адже, щоб Бог був сенсом вашого життя, потрібно вірити Йому, молитися Йому, жити Ним. «БАГАЧКА ФЕСТ» вам у цьому допоможе.
Альона Симоненко, студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка

Попередня У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»
Наступна Газета "Жива надія" №97, 2019 р.

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

Молодь Львівщини провела форум єдності та миру

   Протягом тижня, з 24 по 30 липня,  на базі відпочинку «Сонячні озера» поблизу села Зіболки Жовківського району, що на Львівщині, проходив обласний молодіжний форум ЦХВЄУ.

Новини братерства

Як  позбутися стереотипів та побудувати щасливу сім’ю – репортаж з міжобласної молодіжної конференції у Сумах

2 березня у м. Суми відбулася міжобласна молодіжна конференція. 280 юнаків та дівчат із Сумської, Чернігівської, Харківської та Полтавської областей з’їхалися для навчання та знайомства.

Молодіжне служіння

«Віддай Ісусу свій обід» – молодіжна конференція церков Львівщини

    16 травня 2015 р., у місті Львів, у молитовному домі церкви «Голгофа» (вул. Скрипника 2-а) відбулася молодіжна конференція за участю проповідників із Сполучених Штатів.