Контакти

Головний офіс

вул. Оніскевича, 3, Київ, 03115
+38(044)4522140
+38(044)4242580
+38(096)1877777

 

 

Церкви УЦХВЄ в Західній Європі:

ІСПАНІЯ
1. Мадрид

Madrid, av. Pablo Neruda 106
Ярослав Демко
Тел: +34 678 29 29 70
Графік богослужінь:
Пн. 20.30 молодіжне
Сер. 20.30 молитовне
Пт. 20.30 розбір слова
Нд. 11.00 – загальне служіння.

2. Аліканте
Alicante, Carrer Vázquez de Mella 19
Ємець Василь
Teл: +34 651 30 69 91
Графік богослужінь:
Ср. 20:30 – молитва
Пт. 21:00 – розбір
Нд. 11:00 – загальне зібрання

3. Альмерія
Almería, Av. Ntra. Sra. de Montserrat, 166
Віктор Башук
Тел: +34 642 48 10 63
Графік богослужінь:
Ср. 20:00 – молитва
Нд. 18:00 – загальне зібрання

4. Барселона
Barcelona, Carrer d’Espiell 33
Володимир Редич
Тел: +34 617 75 42 76
Графік богослужінь:
Пн. 19.30 – розбір Слова
Чт. 20.00 – молитва
Пт. 19.30 – молодіжне
Нд. 12.00 – загальне служіння

5. Валенсiя
València, Avenida Burjasot 83
Валентин Каращук
Тел: +34 647 77 35 30
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – зібрання
Пт. 20:00 – зібрання

6. Гранада
Granada, Ismael Pintor de la Serna, 9
En Zaidin
Руслан Вознюк
Тел:+34 631 97 12 40
Графік богослужінь:
Нд. 18:00 – загальне зібрання

7. Гуардамар дель Сегура
Guardamar del Segura, call/ Antonio Machado 18
Будик Володимир
Тел: +34 651 59 04 39
Графік богослужінь:
Сб. 19:00 – молитовне
Нед. 11:00 – загальне служіння.

8.Касерес
Cáceres, C. Diego María Crehuet 12
Тел: +34 660 98 89 89
Віталій Оніщенко
Графік богослужінь:
Ср. 19:00 – молодіжно-дитяча зустріч
Чт. 17:00 – розбір слова
Нд. 17:00 – загальне служіння

9
. Малага
Málaga, Calle Jerónimo Bobadilla 3
Руслан Вознюк
Тел:+34 631 97 12 40
Графік богослужінь:
Ср. 20.00 – зібрання
Сб. 18.00 – молодіжне
Нд. 11.00 – зібрання
Вт. Чт. Пт.(домашні групи: час визначає кожна група в залежності від місцевості)

10. Марбея
Marbella, Calle Conquistador Aguirre,1
Юдін Микола
Тел: +34 602 84 87 31
Графік богослужінь:
Ср.20.00 – молитва
Пн.20 00 – розбір Слова
Нд.11.00 – загальне служіння

11. Мурсія
Murcia, Calle entierro de la Sardina 7
Остапчук Богдан
Тел: +34 643 31 19 92
Графік богослужінь:
Вт. 20:00 – молитва
Пт. 20:00 – молитва
Нд. 12:00 – загальне служіння

12. 
Овєдо
Oviedo, Calle Argañosa
Андрій Поліщук
Тел: +34 643 60 96 58
Графік богослужінь:
Ср. 20:00 – молитовне служіння
Пт. 20:00 – розбір Слова
Нд.12:00 – загальне служіння

13. Пальма де Майорка
Palma de Mallorca
Calle. Ortega y Cassette,15
Грошков Павло
Тел: +34 633 10 83 70
Графік богослужінь:
Пт. 20:00 – молитовне служіння
Нд.17:30 – загальне служіння

14. Памплона
Pamplona, Calle Iruñalde, 1 Berriozar
Юрій Настіченко
Тел: +34 643308301,
WhatsApp +38 050 57 93 176
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання
Ср. 19:00 – домашня група

15. Саламанка
Salamanca,Calle Colombia, 45 posterior
Asociación Amemos
Ярослав Демко
Тел: +34 678 29 29 70
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

16. Сан Себастьян
San Sebastian, Herrera, Paseo Larratxo 6
Ігор Герасимів
Тел: +34 643 32 33 64
Графік богослужінь:
Ср. 20.00 – розбір Слова
Пт. 20.00 – молитовне
Нд. 16.00 – загальне служіння

17. Сарагоса
Zaragoza, Calle Juan Cabrero 15-17
Тел: +34 698 82 85 76
Лютов Олександр
Графік богослужінь:
Чт.19:00 – молитва
Нд.10:30 – загальне служіння

18. Севілія
Sevilla,Calle. San Joaquín 2
Руслан Домбраускас
Тел: +34 603 28 86 69
Графік богослужінь:
Вт.19:00 – молодіжне
Сер.19:15 – розбір Слова
Чет.18:00 – розбір Слова
Пт. 18:00 – молитовне
Нед.12:00 – загальне служіння

19. Сорія

Ярослав Демко
Тел: +34 678 29 29 70 

ПОРТУГАЛІЯ
1. Лісабон
Lisboa, Rua. Alberto Barbosa 3 1750-008
Павло Синицький
Тел. +35 196 36 18 099
Графік богослужінь:
Пн. 20:00 – домашня група
Чт. 20:00 – молитва

2. Сетубал
Setúbal, Avenida Nuno Álvares, 8B, Monte Belo
Павло Синицький
Тел. +35 196 36 18 099
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

ПОЛЬЩА
1. Варшава
Церква «Слово Віри»
Warszawa, ul. Wyborna, 20
Адміністратор: Юлія Троцюк.
Тел: +48 504 73 90 00
Графік богослужінь:
Нд. 16:00 – загальне зібрання

2. Варшава
Церква
«Слово Віри»
Warszawa, ul. Trakt Lubelski, 410.
Адміністратор: Вадим Радченко
Тел: +48 728 52 40 02

3. Варшава
Церква
«Світло для народів»
Warszawa, ul. Trakt Lubelski, 410.
Володимир Нікітченко
Тел: +48 451 56 16 23
Графік богослужінь:
Нд. 13:30 – загальне зібрання

4. Варшава
Церква «Дім Божий»
Warszawa, .ul.Gozdzików 29/31.
Віктор Лобанов
Тел: +48 575 70 17 18
Графік богослужінь:
Нд. 10:00 – загальне зібрання

5. Вроцлав
Церква «Джерело життя»
Wroclaw, ul. Waleriana Lukaszynskiego 20a
Ігор Мельничук
Тел: +48 574 28 37 01
Графік богослужінь:
Нд. 16:00 – загальне зібрання

6. Вроцлав
Wroclaw, ul. Krakowska 82
Олександр Левицький
Тел: +48 729 53 54 88
Графік богослужінь:
Вт. 18:00 – загальне зібрання
Нд. 15:00 – загальне зібрання

7. Гданськ
Церква «Милість Божа»
Gdansk, ul. Jgiellońska 5
Володимир Добридень
Тел: +48 579 83 58 65
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

8. Гдиня
Церква «Милість Божа»
Gdynia, ul. Ludwika Zamenchofa, 13A
Володимир Добридень
Тел: +48 579 83 58 65
Графік богослужінь:
Нд. 16:00 – загальне зібрання

9.Зомбки
Церква «Вефіль»
Ząbki, ul. Piłsudskiego 95b
Андрій Кохтюк
Тел: +48 788 78 61 23
Графік богослужінь:
Нд. 12:00 – загальне зібрання
Ср. 20:00 – загальне зібрання

10. Катовіце
Церква «Слово Віри»
Katowice, ul. Franciszkańska, 19
Михайло Войтюк
Тел: +48 796 52 24 87
Графік богослужінь:
Нд. 13:00 – загальне зібрання

11. Краків
Церква «Слово Віри»
Kraków, ul. Sw.Filipa 7
Максим Магдюк
Тел: +48 886 13 11 73
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

12. Лодзь
Церква «Слово Віри»

Łódź, ul.kpt. Stefana Pogonowskiego 90, 90-571
Руслан Назар’єв
Тел: +48 785 40 59 36
Графік богослужінь:
Нд. 15:00 – загальне зібрання

13. Люблін
Церква «Слово Віри»
Lublin, ul. Kowalska 5
Сергій Холомеєнков
Тел: +48 792 48 24 56
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

14. Ольштин
Церква «Милість Божа»
Olsztyn, Pstrowskiego 34.
Iгор Балакін
Тел: +48 572 24 7230
Графік богослужінь:
Нд. 16:00 – загальне зібрання

15. Познань
Церква «Слово Віри»
Poznań, up. 28 Czerwca 1956r, 155
Валентин Шух
Тел: +48 731 48 46 74
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

16. Познань
Poznań, ul. Starolecka, 36.
Олексій Казиміров
Тел: +48 788 62 38 74
Графік богослужінь:
Нд. 12:00 – загальне зібрання

17. Свебодзін
Świebodzin, ul. Kolejowa, 12 B.
Олексій Пешко
Тел: +48 786 93 43 71
Графік богослужінь:
Нд. 16:00 – загальне зібрання

18. Жешув
Церква «Слово Віри»
Rzeszów, Rynek 19 (Dom Polonii) 2-й поверх.
Іван Крисевич
Тел: +48 729 45 78 97
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

БЕЛЬГІЯ
1. Брюссель
Церква «Mont de Sion»
Rue Remy Soetens 36, 1090 Jette
Думитру Ончул
Тел: +32 484 78 92 52
Графік богослужінь:
Нд. 10:00 – загальне зібрання
Ср. 20:00 – загальне зібрання
Чт. 20:00 – молодіжне
Пт. 20:00 – молитовне
Сб. 20:00 – репетиція хору

2. Брюссель
Церква «Еммануїл»
Rue du Gaz 61, 1020 Bruxelles
Олександр Лазурко
Тел: +32 489 97 12 70
Юрій Перец
Тел: +32 465 40 16 92
Графік богослужінь:

Нд. 17:00 – загальне зібрання
Ср. 20:00 – домашня група

3. Кортрейк
Церква «Місто Істини»
Hoevestraat 17, 8500 Kortrijk
Денис Кокошин
Тел: +32 488 81 35 38
stadvanwaarheid@gmail.com
www.gorodistini.be
Графік богослужінь:

Нд. 10:00 – загальне зібрання
Ср. 19:00 – жіноче служіння
Пт. 19:00 – молитовне/молодіжне

НІМЕЧЧИНА
1. Берлін
Церква «Еммануїл»
Springbornstraße 248A, 12487 Berlin
Леонід Козаріз
Тел: +49 152 32 15 84 75
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання
Ср. 18:00 – загальне зібрання

2. Бломберг
Церква «Екклесія»
Kurzer Steinweg 1-3, 32825 Blomberg
Григорій Мантлер
Тел: +49 176 72 58 33 10

Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання
Вт. 19:00 – загальне зібрання
Чт. 19:00 – загальне зібрання

3. Гасфурт
Mühlenstraße 9, 97437 Haßfurt
Євген Веснер
Тел: +49 160 95 03 01 44
Графік богослужінь:

Нд. 13:00 – загальне зібрання
Вт. 18:00 – загальне зібрання
Пт. 18:00 – загальне зібрання

4. Детмольд

Am Soppelkamp 1, 32758 Detmold
Євгеній Гаврилюк
Тел: +49 151 51 19 64 22
Viber: +38 067 19 38 535
Графік богослужінь:
Нд. 15:00 – загальне зібрання

5. Ділінген
Церква Бога Живого
Wahlsieg 10, 89407 Dillingen ad Donau.
Євген Браун
Тел: +49 178 69 51 474

6. Ландсхут
Klötzlmüllerstr. 2, 84028 Landshut
Юрій Трушин
Тел: +49 151 22 78 20 11
Графік богослужінь:

Сб. 16:00 – загальне зібрання

7. Нойбрандербург
Neubranderburg
Олег Деревенча
Тел: +49 162 43 03 774
WhatsApp: +38 097 68 22 547

8. Регенсбург
Kiesigasse 8, 93059 Regensburg
Сергій Купіла
Тел: +49 162 39 01 441
Олександр Купіла
Тел: +49 173 25 82 379
Графік богослужінь:
Серпень:
Нд. 17:00 – загальне зібрання
З вересня:
Нд. 11:00 – загальне зібрання
Вт. 18:00 – загальне зібрання

9. Росток

Am Schmaler Bach 2, 18106 Rostock
Олексій Шрам
Тел: +49 176 16 07 77 77
Графік богослужінь:
Нд. 14:00 – загальне зібрання
17:00 – молодіжне зібрання
Ср. 18:00 – загальне зібрання

  1. Херфорд

Jungfernstr. 6, 32052 Herford
Давид Клець
Тел: +49 177 47 35 561
Графік богослужінь:
Нд. 10:00/16:00 – загальне зібрання

ІТАЛІЯ
1. Рим
Via Galvani 26, Roma 00153
Василь Мигас
Тел: +393801287502
Viber: +393880931745
Графік богослужінь:
Нд. 15:00 – загальне зібрання
Чт. 15:00 – загальне зібрання

2. Казерта
Via Federico Fellini, 26, 81020 San Nicola La Strada CE
Ігор Наконечний
Тел: +39 376 05 37 778
Графік богослужінь:
Чт. 16:00 – загальне зібрання
Нд. 16:30 – загальне зібрання

3. Неаполь
Via Giovanni Porzio, 3b, 80143 Napoli NA
(вхід через агенцію «Мальва»)
Ярослав Наконечний
+393760550660
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

4. Салерно
Via Luigi Guercio, 201, 84134 Salerno SA
Ярослав Наконечний
+393760550660
Графік богослужінь:
Нд. 15:00 – загальне зібрання

5. Фоллоніка

Via del Sugheraio 106, Follonica GR
Василь Мигас
Тел: +393801287502
Viber: +393880931745

ЧЕХІЯ
1. Прага

Церква «Спасіння»
Doubkové 2040/8, 15000 Praha 5-Smichov
Лeонід Дeмчук
Tel: +42 060 82 54 334
Адміністратор: Анатолій Головко
Tel: +42 077 34 56 214
Графік богослужінь:
Нд. 13:00 – загальне зібрання
Cр. 19:00 – молодіжне
Сб. 19:00 – молитовне

2. Млада Болеслав

Церква «Спасіння»
Husova, 293 01 Mlada Boleslav
(біля Exibition Park)
Богдан Галюк
Тел: +38 097 66 33 163
Анатолій Луцик
Тел: +42 060 85 03 831
Мирослав Демчук
Тел: +42 060 80 71 409
Графік богослужінь:
Нд. 13:00 – загальне зібрання

ШВЕЦІЯ

1. Стокгольм
Stockholm, Vretenborgsvägen 20, 12630 Hägersten (сьомий поверх)
Василь Дерун
Тел: +46737438690, +380673442565
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання
Cр. 19:00 – розбір Слова Божого
Сб. 19:00 – молитовне

2. Вестерос
Västerås, Almelundsgatan 2
Василь Дерун
Тел: +46737438690, +380673442565
Графік богослужінь:
Cр. 19:00 – загальне зібрання

3. Лінчьопінг

Linköping, Majgatan 4
Юрій Островерх
Тел: +46 768 15 27 62
Графік богослужінь:
Нд. 12:30 – загальне зібрання

ФРАНЦІЯ
1. Париж
93 Avenue de la République, 92120 Montrouge
Адміністратор: Іван Гавриш +33 675 92 02 55
Керівник молоді Микола Унгурян +33 641 32 80 51

Графік богослужінь:
Нд. 12:45 – загальне зібрання
Cр. 19:00 – загальне зібрання
Сб. 19:00 – загальне зібрання

СЛОВАЧЧИНА
1. Піщане

Sládkovičova 43, 92101 Piešťany
Євген Роман
Тел: +42 194 09 49 777
Графік богослужінь:
Нд. 11:00 – загальне зібрання

РУМУНІЯ
1. Бістриця
DN17 215, Bistrita 420006
Лазурко Іван
+400747625947
Графік богослужінь:
Нд. 15:30 – загальне зібрання

2. Тімішоара

Bulevardul Liviu Rebreanu 165, Timișoara 307200
Юрій Костя
Тел: +38 096 67 23 398
+40 079 96 55 628
Графік богослужінь:
Нд. 10:00 – загальне зібрання

ЛЮКСЕМБУРГ
1. Люксембург
Олександр Сіногноєв
Тел: +32 484 92 50 66
asenognoev@gmail.com

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ»
03115, м. Київ, вул. Г. Оніскевича, 3
код ЄДРПОУ 19033551
р/р UA363510050000026002666491500
в ПАТ «УкрСиббанк» м. Київ
МФО 351005
В графі «Деталі платежу» просимо вказати «добровільні пожертвування».

 

Написати листа:
(заповніть контактну форму)