Грудень 19, 2019 0 1660 Переглядів

Старший єпископ відвідав Чернігівщину, де цього року святкували річницю обласного об’єднання церков ХВЄ

14 грудня у м. Прилуки Чернігівської обл. відбулося святкове служіння з нагоди 25-річччя обласного об’єднання церков ХВЄ. За цей час у краї було відкрито нові церкви, побудовано нові Доми молитви, на сьогодні кількість громад, що належать до нашого братерства, в області становить 25.

Святкове богослужіння  відбулося у Домі молитви по вул. Ярмакова, 67/1, де пастором служить  старший пресвітер обласного об’єднання Віталій Гавула. На урочистість з’їхалися служителі з різних церков області.  Присутніх привітав та поділилися спогадами старійшина Іван Федько, який довгі роки ніс служіння в області, а також попередній старший пресвітер Чернігівщини єпископ Михайло Кукса.

Церква м. Прилуки

Після привітань відбувся семінар, який  провів заступник старшого єпископа Анатолій Козачок. А заключну проповідь виголосив старший єпископ  УЦХВЄ Михайло Паночко, котрий на основі Слова Божого нагадав християнам, що ми є відповідальні за наше світло перед людьми та за вірність перед Богом.

15 грудня старші служителі відвідали церкву у смт Варва на Чернігівщині, де пастором служить Мирослав Капарчук. На ранковому богослужінні вони поділилися словом та інформацію про життя братерства в Україні, звершили молитви за уздоровлення та духовне обновлення.

Церква  у селищі Варва – місіонерська точка, де працюють молоді брати й сестри, які здобули добрий авторитет серед людей. Вони займаються дитячими таборами, допомагають бідним і свідчать людям про Христа. Як наслідок. Господь їх благословляє і церква росте.

Після обіду цього ж недільного дня гості із Києва відвідали одне із великих сіл Чернігівщини Журавка, де діє нещодавно заснована, невелика – близько півтора десятка членів, церква ХВЄ.  Тутешнім місіонерам, молодій родині Івана Губені з села Цепцевичі, що на Рівненщині, на початку було нелегко. Довелося стикнутися зі спротивом деяких місцевих жителів: не дозволяли ставити намети та проводити євангелізації, точилася непроста духовна боротьба. Але, дякувати Богу, з часом ставлення дещо змінилося.  Церква має скромний молитовний будинок та старанно працює  на розбудову Царства Божого.

Чернігівщина, у порівнянні з іншими областями України, має невелику кількість християн віри євангельської, однак останніми роками служіння значно підсилили місіонерські церкви.

Попередня Юрист Олександр Йовжій: «Аутсорсингові компанії покликані полегшити життя пасторам в обслуговуванні церков»
Наступна Дорогі та улюблені діти Божі, мир вам!

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Служение без служения, или что ожидают люди от церковных собраний


Анатолий Николаевич Козачок родился на Волыни, в селе Воегоща Камень-Каширского райо­на. Его супруга родом из Луцка, у них четверо де­тей – два мальчика и две девочки. После службы в армии некоторое время был на миссии в Карелии, в 1993 году поступил в Киевский Библейский Институт, после окон­чания которого прошёл обучение в Евангельской Теологической Семина­рии. С 1998 года является пастором киевской Церкви «Филадельфия». В 2010 году был избран старшим пресвитером Киевского городского Объединения Церквей ХВЕ.

Новини братерства

З початку осені в євангельських церквах України триває цикл святкувань Днів Подяки (фотозвіт з Рівненщини)

Раз на рік більшість євангельських церков виділяють особливий день, присвячений Богу – це день Подяки, свято Жнив.

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Тернопільщину – м. Ланівці та с. Передмірка

Церква ХВЄ в селі Передмірка Лановецького району Тернопільської області –