Січень 15, 2019 0 2239 Переглядів

Школа «Ковчег спасіння» дала путівку в служіння ще 28 місіонерам

У киъвській церкві «Ковчег» 22 грудня було багатолюдно, і переважно це була молодь. При погляді на них серце схвильовано та радісно билося: вони вибрали найкраще, що могли зробити у своєму житті – служитимуть Богу. А цього дня отримували дипломи про закінчення місіонерської школи «Ковчег спасіння».

У першій частині свята молодь, яка повернулася із піврічної практики (28 молодих братів і сестер) звітували про зроблену працю у своєму регіоні, а це Львівська, Тернопільська, Житомирська, Полтавська, Харківська, Чернігівська та Київська області. Радісно було чути їхні свідчення, що багато дорослих та дітей у містах, селах, лікарнях, пансіонатах, дитячих будинках мали змогу почути звістку про народженого, розп’ятого та воскреслого Ісуса Христа.

Коли слухали звіти та переглядали відеоролики, які підготували випускники, у глядачів мимоволі наверталися сльози на очі. Адже це так зворушує, коли бачиш, що молодь жертовно віддає себе для Бога, що Господь любить і продовжує спасати людей.

Після звіту група отримала дипломи. За закликом пастора Володимира Бобика усі присутні звершили ревну молитву і благословили їх на подальшу працю.

У другій частині служіння молилися та благословляли групу, яка закінчила навчання та збиралася їхати на піврічну практику. Багато настанов вони отримали як від служителів, так і від своїх друзів, котрі вже служать на місіонерських полях.

Сестра Галина, із Полтавської області, яка служить на місії понад 20 років, вітаючи студентів, сказала: «Найкраще, що ви можете зробити для Бога – це дозволити Йому працювати із вашим серцем. Якщо дозволиш працювати – зможеш чути Його голос, зможеш чути голос – зможеш знати Його волю, зможеш знати Його волю – у тебе є великі шанси її виконати».

До заключної молитви благословення присутніх закликав перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок. Також словом поділився заступник старшого пресвітера КМО Сергій Вознюк.

Велика подяка Богу, що Він подовжує кликати до служіння для спасіння.

Запрошуємо молодь приєднуватися до місіонерської праці. Наступна група розпочне навчання 10 лютого 2019 року.

Детальніша інформація на сайті МШ «Ковчег Спасіння» arkschool.org

Лілія Думич

 

Попередня Місіонерська школа «Глобальне партнерство» продовжує набір студентів на новий навчальний рік
Наступна Неприбуткова організація здає приміщення в оренду

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко закликав керівництво ООН до рішучих дій, спрямованих на зупинення війни

19 квітня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій взяла участь

Новини

Михайло Паночко зареєструвався в популярній соцмережі Інстаграм

«Проповідувати Євангеліє Ісуса Христа маємо всюди. Треба в Інстаграм, підемо