У Дубровиці відсвяткували 20-ліття церкви на День Подяки
Молитовний дім християн віри євангельської у райцентрі Дубровиця, Рівненської області, знають чимало мешканців. Розташований він майже в центрі населеного пункту. Тай про самих християн тут відгукуються досить позитивно.
У неділю, 27 жовтня Дубровицька церква відзначала своє 20-річчя, яке приурочили до Дня Подяки. Служителі та гості згадували історію її створення. Починалося все з малесенького зібрання – кількох сімей, котрі переїхали сюди із сусіднього села Сілець. Сьогодні ця церква, пастором якої уже чимало років є Степан Курач, налічує вже понад 170 членів, крім молоді та дітей і продовжує рости.
Святкове зібрання відвідав міський голова Адам Кузьмич. Він засвідчив, що християни віри євангельської – є люди слова, люди надійні, які завжди відгукуються коли треба у чомусь допомогти і дотримуються обіцяного. Таке свідоцтво від влади, від зовнішніх, не може не радувати, за що слава Господу!
Одним з гостей свята був старший єпископ Михайло Паночко, який провідував про жнива та духовні плоди.
«Кінцева нагорода будь-якому землеробові є зібраний врожай. Просто засіяти землю мало – треба її обробляти, звільняти від бур’янів, – зазначив Михайло Степанович. – В духовному сенсі про це згадує апостол Павло: «Тому то, неправду відкинувши, говоріть кожен правду… Гнівом не грішіть… Хто крав, нехай більше не краде… Нехай жадне слово гниле не виходить із уст ваших… Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою» (Єф. 4: 25-31). Воля Божа – освячення наше, це і є звільнення нашої сердечної «грядки» від отих бур’янів. Віруючому чоловіку треба докласти багато праці, що був рясний плід Духа: «любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість» (Гал.5:25-26).
Того ж дня старший єпископ, разом із групою пасторів сусідніх районів, відвідав вечірнє служіння в церкві села Осова, теж на Рівненщині. У центрі того, про що Дух Святий говорив на зібранні, стала тема: «Благодать на благодать».
Вам також може сподобатися
Сім днів у Іспанії
Михайло Паночко проповідував на семінарах та під час вуличної євангелізації у сквері Мадрида, де збираються українські заробітчани. Цього року поїздка до Королівства Іспанія тривала з 10 по 17 квітня.
Михайло БЛИЗНЮК: «Церква проявила себе як жива та діяльна, яка реагує на виклики й робить навіть більше, ніж можна було чекати»
Наша сьогоднішня розмова з головою Волинського об’єднання УЦХВЄ, єпископом Михайлом
Рада євангельських протестантських церков України закликає спільно відстоювати інтереси украінського народу
Про це йшлося під час засідання Секретаріату Ради, що відбулося 20 лютого під головуванням пастора Максима Мамакіна (АМЦ).




