Комітет ЦХВЄУ оголосив 2014-й роком християнської сім’ї
19 Грудня, 2013 2059 Переглядів

Комітет ЦХВЄУ оголосив 2014-й роком християнської сім’ї

     На засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 12 грудня 2013 року, старші пресвітери братерства відзвітували про роботу за рік. А також  визначилися із пріоритетом служіння  на майбутнє – це сім’я та її цінності.

     «Під час засідання було обговорено деталі проведення З’їзду ЦХВЄУ, який відбудеться 20-23 травня 2014 року у місті Рівному, – повідомив старший єпископ Михайло Паночко. – Також наступний рік Комітетом було оголошено роком сім’ї».

     За словами Михайла Степановича було зроблено наголос на тому, щоб посилити духовну складову в праці з батьками.  Нагадати віруючим, що відповідальність за виховання дітей лежить найперше на батьках: не на церкві, не на державі, а на татові й мамі. Братерство має потурбуватися про християнську літературу для укріплення підвалин сім’ї. На зібраннях і конференціях буде піднято теми щодо ролі батьків у вихованні дітей достойними християнами і громадянами.

     «Нам сьогодні треба вкладати  в дітей – це наш золотовалютний ресурс, наш резерв, і якщо ми його втратимо, то втратимо покоління. Треба зберегти його і для Бога,  і для країни, для і самих себе» – зауважив Михайло Паночко.

     Під час засідання Комітету пастори обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні. Було оголошено дати проведення всеукраїнських  і регіональних конференцій з різних напрямків служіння, що заплановані на рік наступний, розглядалися інші актуальні питання з життя церкви.

Попередня Обласне молодіжне служіння у Вінниці
Наступна Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Рівненщині громада п’ятидесятників відсвяткувала 95-річчя у новому Домі  молитви

21 березня 2021 року в селі Велихів Володимирецького району відбулося

Соціальне служіння

Служителі ребцентрів Полтавщини ділилися вражаючими свідоцтвами та досвідом непростого служіння

Понад сто служителів центрів реінтеграції та адаптації Полтавщини зібралися 22

Новини братерства

Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички

У нашому братерстві волонтерський напрямок курує єпископ Володимир Бричка, який сам здійснив уже близько сорока поїздок на прифронтові території. Цього року мені пощастило разом із Володимиром Дмитровичем відвідати Донеччину і Луганщину у комвнді волонтерів.