Листопад 29, 2018 0 3149 Переглядів

Лариса Мурах: «Сьогодні зростає цифрове покоління, яке виховується поколінням книжкових батьків»

23-24 листопада 2018 р.відбулася звітна конференція Відділу служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в  м. Київ на тему: «Як зберегти покоління?»

Дуже плідною та цікавою була конференція, на яку приїхали 45 служителів з усіх обласних об’єднань УЦХВЄ. Протягом двох днів ми мали можливість спілкуватися, молитися, ділитися досвідом та аналізувати зроблену роботу.

Змістовним був виступ першого заступника старшого єпископа УЦХВЄ Анатолія Козачка, у якому він ділився власними роздумами про розвиток служіння дітям та підліткам у церкві. Зокрема запропонував учасникам конференції порозмірковувати над питаннями: «Як залучити батьків до служіння дітям та підліткам?», «Чи знають батьків власні обов’язки у вихованні дітей та пріоритети в сім’ї?», «Як ефективно співпрацювати зі служителями церков?»

В п’ятницю, учасники конференції аналізували працю серед дітей та підлітків у регіонах та окремих областях, ділилися досвідом роботи. Наші свідчення про чудеса Божі у служінні, приносили духовне зміцнення та підкріплення один одному.

Приємно відзначити той факт, що серед  старших  служителів, які займаються дитячим служінням на місцях, все більше братів: на конференції брати становили приблизно третину всіх учасників. Бог об’єднав нас у благословенній праці – служити дітям та підліткам різними формами та методами.

У суботу, ми спілкувалися на тему: «Як зберегти покоління?» та обговорювали особливості чотирьох останніх поколінь – бебі-бумерів, іксів, ігреків та зетів. Найбільше ми обговорювали останнє покоління: зети – цифрове покоління. Також ділились порадами як працювати із вчителями недільних шкіл, про виховування дітей батьками та служителями церкви. Особливої молитовної опіки потребують діти та підлітки зі сторони служителів помісних церков та батьків, адже сьогодні зростає «цифрове покоління», яке виховує покоління  «книжкових батьків». Тому дуже важливо поставити собі запитання:  чи сіємо ми нашим дітям, які зростають в Інтернеті, Слово Боже у достатній кількості?  Чи використовуємо для цього  соцмережі?

Бог сильно благословив присутніх через проповіді, молитви, свідчення, спілкування та співочий супровід, який організував брат Сергій Барновський. Тож, від’їжджали учасники конференції додому з цікавими ідеями, натхненням до праці та відкриттями від Бога! Слава Господу за прекрасний час!

Нехай Бог нам допоможе, щоб не втратити покоління, як це вже не раз було в історії: «…покоління було прилучене до батьків своїх, а по них настало інше покоління, що не знало Господа, а також тих діл, які чинив Він Ізраілеві.» Кн.Суд.2:10. Наше побажання для батьків,  вчителів недільних шкіл, служителів церков зміцнитися у вірі, надіятися на Господа та діяти: «Того не сховаємо від їхніх синів, будемо розповідати про славу Господню аж до покоління останнього, і про силу Його та про чуда Його, які Він учинив! Він поставив засвідчення в Якові, а Закона поклав ув ізраілі, про які наказав був Він нашим батькам завідомити про них синів їхніх, щоб знало про це покоління майбутнє, сини, що народжені будуть, устануть і будуть розповідати своїм дітям…» (Пс. 77:4-6).

Лариса Мурах,
завідувачка відділу служіння дітям та підліткам УЦХВЄ

Попередня Дмитро Шрамко, церква ХВЄ м. Пирятин Полтавської області
Наступна Переможцем фотоконкурсу «Свято подяки у твоїй церкві» стали кияни Юлія Грашенко та Андрій Гриценко

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У селищі Павлиш на Кіровоградщині відсвяткували День подяки

28 серпня церква християн віри євангельської  смт Павлиш, що в Олександрійському

Новини братерства

Відзвітувала Кіровоградська область


9 березня цього року районний центр Знам’янка, Кіровоградської області став центром проведення чергової конференції служителів церков ХВЄ. У домі молитви місцевої церкви зібралися служителі церков області, щоб прозвітувати про працю за 2012 рік і обговорити та затвердити плани на майбутнє

Новини братерства

Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Рада Євангельських Протестантських Церков України розпочала підготовчі заходи до організації широкомасштабних святкувань з нагоди 500-ї річниці Реформації, яка припадає на 2017 рік.