Серпень 25, 2014 0 823 Переглядів

«Світлому радіо» потрібна ваша допомога

     Радіо «Еммануїл» збирає кошти на придбання FM-передавача для початку трансляції у Харківській області. ЦХВЄУ вже долучилася до цієї кампанії і профінансувала 30% від вартості установки.

   Як ми вже повідомляли, телерадіокомпанія «Еммануїл» виборола тендер та отримала ліцензію на транслювання християнських радіопередач на Харківщині, які незакбаром буде можна слухати на хвилі FM 69,3. Однак у компанії поки що немає власного обладнання в цій області, а орендувати його дуже невигідно: вартість оренди FM-передавача становить 33 тис. грн. в місяць, тоді як вартість нової установки – 130 тис. грн. Про це нам розповіла директор радіокомпанії Галина Вовченко, яка також повідомила про те, що «світле радіо» оголосило збір коштів на придбання нового передавача.

   В умовах інформаційної війни, розв’язаної нашим північним сусідом, посприяти відкриттю нового християнського радіоканалу на Сході України, мабуть, як ніколи важливо.

   Долучитися до цієї доброї справи можна, переказавши кошти у гривнях на рахунок радіокомпанії через будь-який банк в Україні: ТОВ Телерадіокомпанія «Еммануїл». ЄДРПОУ 31407946,  р/р 260047239101 у ПуАТ «ФІДО Банк» м. Києва,  МФО 300175, код ЄДРПОУ банку: 14351016. Призначення платежу: Добровільна допомога, без ПДВ (дуже важливо вказувати саме таке призначення платежу).

     Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:  (044) 2564-51-30

Попередня Будьте внимательны к действиям Господа
Наступна Що пам’ятають води «Одеського Йордану»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Глави українських церков у Брюсселі

У штаб-кватритирі Європаламенту в столиці Бельгії 6 березня 2013 року приймали делегацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Метою поїздки стало налагодження дружніх стосунків України з європейським співтовариством, а також презентація позитивного досвіду України у сфері міжконфесійного співробітництва.

Новини братерства

На Львівщині обрано нового старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ

Під час звітно-виборної конференції об’єднання церков ХВЄ Львівської області, що відбулася 8 лютого, на служіння старшого пресвітера обрали пастора Володимира Якиміва.

Новини братерства

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія»