Церква «Сілоам» – 30 років на шляху до світла і єдності (ФОТО)

15 жовтня своє 30-річчя відзначила київська церква «Сілоам». Три десятиліття пронизані вірою, надією та єдністю. Церква, що стала світлом Христовим для сотень людей, зростила багато служителів.
Вітаючи учасників урочистості, пастор церкви Сергій Вознюк ділиться думками: «Наша історія – це не просто часовий проміжок, це – свідчення про нашу віру та Божу благодать».
Від щирого серця пастор подякував кожному, хто служить та підтримує служіння громади, роблячи спільноту кращою щодня.
Анатолій Федотов.
You might also like
У Барселоні відкрито нову місіонерську церкву ХВЄ
До нас надійшло повідомлення проте, що в Іспанії у м. Барселона українськими місіонерами було започатковано служіння нової церкви ХВЄ. У цьому місті, що лежить на узбережжі Середземного моря, працює багато українських заробітчан, серед яких є віруючі, а є люди, які конче потребують Бога та проповіді Євангелія.
Служителі Київського міського об’єднання УЦХВЄ доставили на Харківщину черговий гуманітарний вантаж
З 14 липня команда служителів Київського міського об’єднання УЦХВЄ повернулася
Старшим пресвітером Львівського об’єднання УЦХВЄ на черговий термін обрано єпископа Володимира Якиміва
10 лютого у Львові відбулася звітно-виборча конференція Львівського обласного об’єднання











