8 червня Національний День Молитви за Україну – приходьте на молитву разом із сім’ями
8 червня 2019 року в Києві вже вчетверте відбудеться Національний День Молитви за Україну. Мільйони українців об’єднаються заради встановлення миру та справедливості, прощення і порозуміння, задля духовного відродження та кращого майбутнього країни.
Цього ж дня молитовні заходи відбуватимуться у багатьох містах України.
На шляху до віками омріяної духовної та економічної свободи Україна долає чимало перешкод. Та попри всі виклики і складнощі останніх років, Бог продовжує оберігати цілісність України і мир на більшості її земель, дарує свободу сповідувати віру і молитися, вказує на шляхи протистояння зневірі, дає надію на краще майбутнє.
У Біблії міститься чимало описів драматичних подій, коли Бог рятував і благословляв Свій народ у відповідь на ревну молитву упокорення і покаяння: «І впокоряться люди Moї, що над ними кличеться Ім’я Моє, i помоляться, i будуть шукати Ім’я Мого, i повернуть зо злих своїх дорiг, то Я вислухаю з небес, i прощу їхнiй грiх, та й вилiкую їхнiй Край!» (Друга книга Хронiк 7:14).
Тому, усвідомлюючи залежність від Бога, запрошуємо усіх християн України долучитися до спільної національної молитви. Молімося за нашу країну, її сьогодення та майбутнє, разом – із вірою, що спільне молитовне служіння стане благословенням для українського народу!
8 червня 2019 року, Палац Спорту, м. Київ
ПОЧАТОК о 16:00
You might also like
Петиції на захист сімейних цінностей набрали понад 25 тисяч підписів
Петиції «Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї» набрали
Старший пресвітер церков ХВЄ по Тернопільській області Віталій ЯЦЮК: «Немає нічого важливішого за концентрацію, фокусування на Ісусі Христі»
— Віталію Олексійовичу, що ви визначите як найбільш характерне для
У МОН обговорили затримку видачі грифа на програму «Основи християнської етики»
2 червня перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок взяв