Зарічанська молодь подарувала сиротам нове взуття

«Бог дав нам бажання та фінанси, щоб обути 160 діток в нове зимове взуття, – ділиться сестра Ніна Чобей, ініціаторка акції. – А ще, на святі для діток були смаколики: домашні торти з гарячим чаєм!»
Поїздка до Микуличанської школи-інтернату є частиною служіння церкви. Дівчата, які взяли участь в акції, були приємно здивовані, коли, тільки вийшовши з автівок, відразу ж були оточені сиротами, які обіймали гостей і говорили теплі слова.
«Ми дуже раді, що можемо торкатися любов’ю до дитячих сердець і нести їм любов Божу», – ділиться враженнями інша учасниця акції Тетяна Малейко.
You might also like
У Полтаві відбулася методично-настановча лекція з питань Реформації
В місті Полтава 28 січня 2017 в церкві «Нове Життя» відбулася методично-настановча лекція з питань проведення уроків з історії реформації у навчальних закладах.
За п’ять місяців майже 150 рейсів з гуманітарною допомого відправили на схід церкви Березнівського району Рівненщини
Наближається 160 день повномасштабної війна. Багато чого довелося пережити українцям
Семінар на тему, як належить жити і свідчити провели у Львові
В останні дні зими у приміщенні львівської церкви ХВЄ «Голгофа» відбувся семінар майстер-інструкторів з курсу «Християнське життя та свідчення» (ХЖС). Захід тривав у рамках підготовки до Фестивалю надії.

























