Грудень 24, 2015 0 625 Переглядів

Зарічанська молодь подарувала сиротам нове взуття

     «Бог дав нам бажання та фінанси, щоб обути 160 діток в нове зимове взуття, – ділиться сестра Ніна Чобей, ініціаторка акції. – А ще, на святі для діток були смаколики: домашні торти з гарячим чаєм!»

     Поїздка до Микуличанської школи-інтернату є частиною служіння церкви. Дівчата, які взяли участь в акції, були приємно здивовані, коли, тільки вийшовши з автівок, відразу ж були оточені сиротами, які обіймали гостей і говорили теплі слова.

     «Ми дуже раді, що можемо торкатися любов’ю до дитячих сердець і нести їм любов Божу», – ділиться враженнями інша учасниця акції Тетяна Малейко.

Попередня Різдвяне привітання старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка (ВІДЕО)
Наступна Різдвяне привітання старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

“Ціль – варта життя”

У п´ятницю, 16 грудня, більш ніж 100 служителів Дніпропетровщини зібрались у приміщенні церкви “Світло Євангелія” для того, щоб наприкинці 2011 року дати звіт перед Богом та старшими служителями за результати своєї праці для Господа.

Новини регіонів

Освітяни Дніпропетровщини про можливості християнської освіти

     1 березня у Біблійному коледжі «Світло Євангелія» відбулася робоча зустріч членів Дніпропетровського обласного відділу освіти ЦХВЄУ, у якій взяли участь відповідальні за освіту в церквах та викладачі духовних навчальних закладів області.

Новини регіонів

Вирішувати конфлікти вчилися у Рівному

Депресія, конфлікти, образи – такі явища стали буквально діагнозом сучасного суспільства. Як допомогти людям, пригніченим через невдачі у роботі, особистому житті, як виявити причину внутрішнього конфлікту і своєчасно та правильно надати християнську консультацію