Березень 7, 2023 1 1745 Переглядів

На Миколаївщині, у селищі Мигія, де раніше  не було євангельських християн, вже рік  проходять богослужіння 

З початком повномасштабної війни у селище Мигія Миколаївської області приїхала велика кількість внутрішньо переміщених осіб. Невелике за населенням селище в околицях Первомайська наповнилося нужденними людьми, які пережили жахіття війни.

Особливість цього селища полягає у тому, що там живе багато людей з обмеженими фізичними можливостями та хворих. Віряни церкви «Божого Спасіння» з м. Первомайська почали спочатку возити допомогу нужденним людям, дані про яких надавала місцева ОТГ. Пакунки розносили по домах.

Результат такого благовістя в дії не примусив чекати. Значна кількість місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб виявили бажання збиратися разом і чути звістку Євангелія.

Вже майже рік служителі та волонтери із церкви «Божого Спасіння» регулярно їдуть туди та проводять зустрічі з людьми, проповідуючи їм Слово Боже, співаючи пісні, підбадьорюючи. Люди цінять таке спілкуючись та допомогу у вигляді продуктових наборів.

Усі такі зібрання проводяться у місцевому Будинку культури, де збирається півтори сотні людей.

З часом виникла потреба у приміщенні для Дому молитви. Наразі вирішили придбати земельну ділянку, на якій, з Божою допомогою, планується розпочати його будівництво.

«Віримо, що в цьому домі молитві буде прославлятися Бог, будуть спасатися нові й нові люди для слави Божої», – говорить старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Свірдан.

Богдан Свірдан.

Попередня Брати і сестри в українських церквах Румунії продовжують  трудитись для Божого Царства
Наступна Коли немає надії на Бога, серце наповняє зневіра – у Тернополі сестри провели конференцію надії

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

На Різдвяному концерті християни віри євангельської перевели погляд від традицій проведення найвеличнішого свята до головної особистості дійства – Ісуса Христа.

Новини братерства