На Миколаївщині, у селищі Мигія, де раніше не було євангельських християн, вже рік проходять богослужіння
З початком повномасштабної війни у селище Мигія Миколаївської області приїхала велика кількість внутрішньо переміщених осіб. Невелике за населенням селище в околицях Первомайська наповнилося нужденними людьми, які пережили жахіття війни.
Особливість цього селища полягає у тому, що там живе багато людей з обмеженими фізичними можливостями та хворих. Віряни церкви «Божого Спасіння» з м. Первомайська почали спочатку возити допомогу нужденним людям, дані про яких надавала місцева ОТГ. Пакунки розносили по домах.
Результат такого благовістя в дії не примусив чекати. Значна кількість місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб виявили бажання збиратися разом і чути звістку Євангелія.
Вже майже рік служителі та волонтери із церкви «Божого Спасіння» регулярно їдуть туди та проводять зустрічі з людьми, проповідуючи їм Слово Боже, співаючи пісні, підбадьорюючи. Люди цінять таке спілкуючись та допомогу у вигляді продуктових наборів.
Усі такі зібрання проводяться у місцевому Будинку культури, де збирається півтори сотні людей.
З часом виникла потреба у приміщенні для Дому молитви. Наразі вирішили придбати земельну ділянку, на якій, з Божою допомогою, планується розпочати його будівництво.
«Віримо, що в цьому домі молитві буде прославлятися Бог, будуть спасатися нові й нові люди для слави Божої», – говорить старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Свірдан.
Богдан Свірдан.
Вам також може сподобатися
У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва
На Різдвяному концерті християни віри євангельської перевели погляд від традицій проведення найвеличнішого свята до головної особистості дійства – Ісуса Христа.
Єпископ Паночко: ветування цього законопроекту є єдиним можливим рішенням, здатним не допустити загострення міжцерковних конфліктів та збурення релігійної спільноти
Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до Президента України …
«Дізнатись про Бога найкраще рідною мовою» – перекладач жестової мови Ігор Заболоцький
У кожній мові – свої нюанси. Аби служити людям з