Березень 6, 2023 0 75 Переглядів

Брати і сестри в українських церквах Румунії продовжують  трудитись для Божого Царства

У суботу, 4 березня, в церкві «Філадельфія» м. Сучава в Румунії відбулася конференція для служителів УЦХВЄ Румунії. Також було звершене рукопокладення служителів.

Зокрема помолились з рукопокладенням на євангеліста за Юрія Костю, який служить у церкві «Філадельфія» в місті Тімішоари в Румунії.

Здійснив служіння координатор діяльності громад братерства у країнах Західної Європи єпископ Юрій Веремій разом з іншими пасторами та гостями з України і Румунії.

На конференції були присутні делегати з дев’яти міст, відповідальні за служіння УЦХВЄ в Румунії та завідувачі п’яти відділів різних служінь.

«Вітаємо брата Юрія з рукопокладенням і бажаємо невтомно продовжувати служити Богу та ближнім, а також бажаємо для братів та сестер в Румунії плідно працювати для Господа, щоб плід праці кожного з нас радував Господа» – говорить Юрій Веремій.

Попередня Електронний варіант газети «За віру Євангельську» за лютий 2023-го року
Наступна На Миколаївщині, у селищі Мигія, де раніше  не було євангельських християн, вже рік  проходять богослужіння 

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

28 вересня 2013р. у Києві відбудеться молодіжна регіональна конференція ЦХВЄУ на тему «Як вибирати правильно?» Адреса проведення: вул. Голосіївська, 57, церква «Філадельфія».

Новини братерства

Фоторепортаж з 20-ліття Фастівської церкви «Воскресіння»

        20 років – це багато чи мало? Як для церкви, вік порівняно молодий. А от у житті окремих служителів та й з звичайних членів – це вагома віха. Так, 11 травня, своє двадцятиріччя відзначила церква «Воскресіння» м. Фастова Київської області.

Новини братерства

Християни об’єднують сили на інформаційному фронті

Стан та перспективи розвитку інформаційного служіння на рівні обласних об’єднань