Листопад 10, 2017 0 2322 Переглядів

Щоденник старшого єпископа – жовтень 2017

 Два перші місяці осені у робочому календарі  Михайла Паночка були  багаті на поїздки, у тому числі закордонні.  До вашої уваги інформація про окремі заходи, у яких старший єпископ УЦХВЄ  взяв участь  в жовтні місяці. 

     8 жовтня Михайло Паночко відвідав  Хмельниччину. Він узяв участь у посвяченні нового Дому  молитви у місті Нетішині. Потім разом із старшим пресвітером обласного об’єднання  Ростиславом Мурахом послужив словом на богослужінні  у церкві ХВЄ м. Славути. Оглянув будівництво нового Дому молитви у м. Шепетівка.

     З 10 по 12 жовтня – у складі делегації Ради Євангельських Протестантських  Церков України  старший єпископ відвідав  Парламентську Асамблею Ради Європи у м. Страсбург (Франція). Ціль візиту – участь у заходах, присвячених  святкуванню 500-річчя Реформації.  Українські священнослужителі  взяли участь у проведенні круглих столів, прес-конференції для французької преси. А також  провели зустріч з депутатами ПАРЄ, обмінявшись думками стосовно ювілею та впливу Реформації на розвиток Європейських країн в попередні століття і сьогодні.

   13 жовтня  Михайло Степанович  взяв участь у першому молитовному сніданку Рівненської обласної  держадміністрації.

     14-15 жовтня старший єпископ відвідав Закарпаття. На перший день, у суботу, він  узяв участь у засіданні обласної  ради церков ХВЄ, що відбулася в селі Зарічне поблизу Хуста. А зранку наступного дня, на запрошення  пастора незалежної церкви ЄХБ  Зарічного, Михайло Степанович послужив словом для братів-баптистів.  Після чого відвідав с. Великі Ком’яти, де в Домі молитви церкви ХВЄ відбулося служіння, присвячене 500-річчю Реформації. Звучали виступи  служителів  різних євангельсько-протестантських конфесій, співав потужно збірний хор, у залі як мовиться, ніде яблуку впасти.  Михайло  Степанович  мав заключну проповідь.

     З 17 по 23 жовтня – старший єпископ УЦХВЄ відвідав США, м. Сіетл,  штат Вашингтон. Там протягом трьох днів відбувалося засідання Міжнародної Асамблеї  Християн Віри Євангельської  (МАХВЄ). Основна тема семінарів, обговорень та диспутів стосувалася укріплення засад християнської сім’ї та інших актуальних питань сьогодення. Михайло Степанович  послужив  проповіддю на богослужіннях у низці євангельських церков штату, зокрема у Домі молитви церкви «Життя» (пастор Віктор Прохор, єпископ, голова Слов’янського дистрикту Асамблей Божих), на базі якої відбувалося засідання Міжнародної Асамблеї. У церкві ХВЄ «Благодать» (пастор Степан Касянюк) у м. Рентон, яка відзначила своє 25-ліття, та ін. Також послужив на з’їздному служінні під назвою «Фавор – 2», де були присутні глави п’ятидесятницьких церков Молдови, Білорусії,  Росії, Прибалтики, Польщі, Узбекистану та  інших країн членів  МАХВЄ.

     25 жовтня  церква «Філадельфія»  у м. Києві (пастор Анатолій Козачок ) святкувала  своє 25-річчя. Михайло Паночко  привітав членів церкви із річницею, сказав проповідь та поблагословив народ Божий, закликавши до молитви.

     27 жовтня Михайло Степанович сказав слова наставлення для випускників  Київського  біблійного інституту.  Після чого вручив сертифікати випускника школи-семінару  за курсом «Насадження нових церков», що проходить у рамках проекту «400 церков за п’ять років» на базі  Євангельської теологічної семінарії  в м. Києві.

     29 жовтня, в неділю, Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в с. Кідри, Рівненської області, де взяв участь  у Святі  подяки та здійснив молитву за дітей.  Церква в Кідрах нещодавно розширила і  реконструювала свій Дім молитви, оскільки кількість вірян постійно зростає.

     Цього ж дня у селищі Олександрія Ровенської області відбулося районне  молодіжне служіння, де співав молодіжний хор з Бердичева, служили словом молоді брати, а заключне слово наставлення подав старший єпископ.

     30 жовтня старший єпископ УЦХВЄ виступив зі словом привітання до учасників Урочистої Академії в Національному академічному  театрі опери та балету України імені Тараса Шевченка, присвяченій 500 річниці Реформації.

     31 жовтня відбулося підсумкове  засідання  оргкомітету  з підготовки Урочистого  форуму  присвяченого року Реформації в Україні.  Разом з іншими главами церков Михайло Паночко особливу увагу приділив тексту  Резолюції, яку було узгоджено учасниками Форуму,  що задекларувала основні напрямки та пріоритети у служінні й розвитку  євангельсько-протестантських церков України.

Попередня Випускники КБІ: «У цих стінах по-особливому відчуваєш присутність Бога»
Наступна «Цінуй спілкування з Творцем» - учасниці зустрічі у Ковелі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Жіночий молитовний сніданок провели сестри в Тернополі  

Особливе служіння, молитовний сестринський сніданок, відбулося 9 жовтня у Першій ЦХВЄ м. Тернополя, що по вулиці Квітова, 19.

Новини братерства

«Дякую Богу за те, що в час війни ми можемо будувати молитовні будинки» –  Михайло Паночко (ВІДЕО)

«У нашій країні іде жорстока війна, відбуваються великі зміни у

Новини братерства

Церква «Храм Спасителя» у Крюківщині відзначила 11-річчя

Вік 11 років для церковної  громади, як і для людини,