Квітень 10, 2019 0 1078 Переглядів

Восьмий духовний ранок відбувся у Рівненській ОДА – держслужбовці, освітяни та священнослужителі разом міркували про виховання дітей

9 квітня у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбувся уже 8-й духовний ранок. Темою для читання та розбору Євангельських текстів стали Біблійні секрети виховання дітей і відповідальність батьків перед Богом.

У ранковій зустрічі взяли участь голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, його заступники – Світлана Богатирчук-Кривко і Олександр Корнійчук. А також представники Рівненської обласної Ради Християнських Церков, релігійних організацій та громадськості, директори шкіл, освітяни, викладачі, служителі.

Майже дві години присутні читали Євангеліє, міркували та обговорювали як застосувати ці істини у практичному житті при вихованні дітей. Духовна культура формується на основі моральної свідомості, а вона є результатом виховання дитини. Тому, на переконання присутніх, у душах дітей має панувати висока культура поведінки та готовність протистояти злу.

Учасники заходу відмітили, що питання відносин між батьками та дітьми – це найважливіший аспект людського життя. Цій темі потрібно щодня приділяти увагу та працювати над взаєморозумінням у родині.

«Наші щомісячні духовні ранки – це гарна традиція. Щоразу ми спілкуємось про актуальні питання, і сьогодні – про духовне виховання молоді. Потрібно не тільки навчати дитину Біблії, але пояснювати важливість цієї святої Книги книг. Адже духовних цінностей, закладених в дитинстві, людина дотримується упродовж всього життя», – говорить Рівненський  губернатор Олексій Муляренко.

Одним із  учасників цього Духовного ранку був старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Він поділився словом наставлення та підвів присутніх до завершальної молитви. Після Духовного ранку, на запрошення голови ОДА, Михайло Степанович мав бесіду з керівництвом області.

Як голова обладміністрації Олексій Муляренко щиро  подякував старшому єпископу за активну участь п’ятидесятницьких церков у соціальному та благодійному житті області. Також губернатор просив молитовної підтримки, особливо в контексті складної політичної ситуації в Україні

«Уже доброю традицією стало проведення духовних ранків в Рівненській обласній державній адміністрації перед початком робочого дня. Це чудовий формат спілкування та діалогу, який допомагає представникам різних сфер діяльності окреслити певні виклики сьогодення, особливо у сфері суспільної моралі, духовності, та шукати шляхи їх вирішення в широкоформатному діалозі. Освітяни, науковці, шкільні офіцери поліції, представники влади та духовенство сьогодні говорили про секрети успішного виховання молоді, про відповідальність батьків у цих процесах. Однозначно, такі діалоги важливі, потребують системності і, більше того, певних механізмів застосування у повсякденному житті», – прокоментував зустріч на своїй сторінці facebook ректор Рівненської духовної семінарії, координатор Духовних ранків при Рівненській ОДА Олександр Третяк.

Олександр Геніш

 

  

Попередня Виходить з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»
Наступна Сестри на Волині: короткий звіт про служіння у лютому-березні

Вам також може сподобатися

Новини
Новини регіонів

Чернігівщина: молодь вчилася як стати сильною

13-14 квітня єпископ ЦХВЄ Микола Синюк відвідав Чернігівщину, де служив словом для молоді області та побував  у невеликих місіонерських церквах, розташованих у кількох населених пунктах області.