Січень 26, 2022 1 1125 Переглядів

У КБІ розпочали навчання звукооператорів церковного служіння, охочі можуть приєднатися до групи на наступній сесії у квітні

У зв‘язку з дефіцитом кваліфікованих звукооператорів церковного служіння, у Київському біблійному інституті розпочали навчання за цією спеціальністю. Перша сесія відбулася 17-21 січня, наступна запланована на квітень.

«Нашою метою є підготовка кваліфікованих звукооператорів. Це допоможе церквам якісно зростати та бути ефективними в медіапросторі», – зазначає ректор КБІ Олександр Довиденко.

Координатором цієї програми є Тимофій Скоробагатов, викладач вищої категорії на кафедрі «Звукорежисури та світлотехніки» Одеського театрально-художнього фахового коледжу, який служить лідером музичного служіння церкви «Життя у Христі» міста Чорноморська.

Під час навчання 15 студентів, які представляють 7 областей України та Республіку Молдову, мали змогу отримані знання закріпили одразу на практиці. Для цього їх забезпечили професійним обладнанням.

Під час першої сесії студенти вивчали два предмети: «Ремонт та експлуатація звукотехнічного обладнання» (викладач Дмитро Мунтян) та «Основи звукорежесури» (викладач Сергій Рациборинський).

Курс навчання розрахований на рік, а саме 5 тижневих сесій, наступна з яких запланована на квітень, отже у вас ще є можливість приєднатися.

Більше інформації за телефоном: +380 (95) 773 41 03, Тимофій Скоробагатов

Попередня 100 РОКІВ ЦЕРКВІ ХВЄ с. СЕДЛИЩЕ (Відео)
Наступна Богослужбова практика церкви ХВЄ України (Аудіо)

Вам також може сподобатися

Новини

Національна молитва за Україну 8 червня зібрана у Київському палаці спорту тисячі людей

За свідченням багатьох учасників цьогорічна Національна молитва за Україну, що

Новини