Січень 26, 2022 1 1266 Переглядів

У КБІ розпочали навчання звукооператорів церковного служіння, охочі можуть приєднатися до групи на наступній сесії у квітні

У зв‘язку з дефіцитом кваліфікованих звукооператорів церковного служіння, у Київському біблійному інституті розпочали навчання за цією спеціальністю. Перша сесія відбулася 17-21 січня, наступна запланована на квітень.

«Нашою метою є підготовка кваліфікованих звукооператорів. Це допоможе церквам якісно зростати та бути ефективними в медіапросторі», – зазначає ректор КБІ Олександр Довиденко.

Координатором цієї програми є Тимофій Скоробагатов, викладач вищої категорії на кафедрі «Звукорежисури та світлотехніки» Одеського театрально-художнього фахового коледжу, який служить лідером музичного служіння церкви «Життя у Христі» міста Чорноморська.

Під час навчання 15 студентів, які представляють 7 областей України та Республіку Молдову, мали змогу отримані знання закріпили одразу на практиці. Для цього їх забезпечили професійним обладнанням.

Під час першої сесії студенти вивчали два предмети: «Ремонт та експлуатація звукотехнічного обладнання» (викладач Дмитро Мунтян) та «Основи звукорежесури» (викладач Сергій Рациборинський).

Курс навчання розрахований на рік, а саме 5 тижневих сесій, наступна з яких запланована на квітень, отже у вас ще є можливість приєднатися.

Більше інформації за телефоном: +380 (95) 773 41 03, Тимофій Скоробагатов

Попередня 100 РОКІВ ЦЕРКВІ ХВЄ с. СЕДЛИЩЕ (Відео)
Наступна Богослужбова практика церкви ХВЄ України (Аудіо)

Вам також може сподобатися

Освіта

У КБІ відбувся випуск бакалаврів пасторського служіння та педагогіки

16 жовтня 2013 року в Київському Біблійному інституті святкували випуск студентів очно-заочного відділення за програмами бакалавра пасторського служіння та християнської педагогіки, християнського служителя, християнського працівника та вчителя біблійних класів.

Новини

Михайло Паночко послужив у румунських п’ятидесятницьких церквах

«Pace pentru tine» – так румунською звучить привітання «Мир вам!» 

Освіта

Місіонерська школа в Сокалі випустила чергову групу студентів

Випуск чергової, 13-ї групи студентів місіонерської школи «Ковчег спасіння» відзначили