На Вінниччині відкрили дім для літніх людей та надають адресну допомогу

Під час духовнозбудовуючої частини словом ділився перший заступник старшого пресвітера області Євген Каширець, а також єпископи, старші пресвітери областей: Василь Любчак (Вінницька обл.) та Юрій Веремій (Івано-Франківська обл.)
Звітуючи про роботу церков в області Василь Любчак повідомив, що за рік церкви примножилися на два десятки нових членів. Це не так мало, якщо зважити, що церков, які належать до нашого об’єднання, в області небагато – всього налічують 605 членів. Отже область потребує уваги і підтримки. Тим не менше було зауважено, що брати і сестри живуть однодушно, в єднанні духа, підтримують і благословляють один одного. Минулого року в області відкрився дім для людей похилого віку на 40 місць. Надається адресна допомога мешканцям області, а також допомога постраждалим на сході України.
Наступного дня єпископ Юрій Веремій послужив у центральній церкві м. Вінниці, де було рукопокладено на дияконське служіння 26-річного брата Івана Павліша. Свого часу молодий служитель закінчив Львівську Богословську семінарію та приїхав з рідної Львівщини на Вінниччину допомагати у проповіді Євангелії. Тут одружився, разом з дружиною виховує двох діток. Церква радо благословила молоду сім’ю на це служіння.
You might also like
В Дніпропетровську річницю хрещення Київської Русі святкували на стадіоні
28 липня християни Дніпропетровська зібралися на стадіоні «Метеор», щоб відзначити 1025-ліття хрещення Київської Русі. Служіння розпочав пастор Сергій Вінковський, який закликав всіх до молитви, після чого виступив об’єднаний молодіжний хор церков Дніпропетровська, повідомляє прес-служба ДООЦ ХВЄ.
У Львові відбулася місіонерська конференція
12-14 жовтня 2017 р. на базі церкви ХВЄ «Віфезда» у місті Львові відбулася місіонерська конференція «Шляхи до Народів».
У Тернополі відкрилася нова церква, активно діє капеланське служіння – нотатки обласної конференції
У Домі молитви церкви «Благодать» м. Тернополя 8 лютого 2025 року відбулася




