Лютий 23, 2015 0 707 Переглядів

На Вінниччині відкрили дім для літніх людей та надають адресну допомогу

     Під час духовнозбудовуючої частини словом ділився перший заступник старшого пресвітера області Євген Каширець, а також єпископи, старші пресвітери областей: Василь Любчак (Вінницька обл.) та Юрій Веремій (Івано-Франківська обл.)

     Звітуючи про роботу церков в області Василь Любчак повідомив, що за рік церкви примножилися на два десятки нових членів. Це не так мало, якщо зважити, що церков, які належать до нашого об’єднання, в області небагато – всього налічують 605 членів. Отже область потребує уваги і підтримки. Тим не менше було зауважено, що брати і сестри живуть однодушно, в єднанні духа, підтримують і благословляють один одного. Минулого року в області відкрився дім для людей похилого віку на 40 місць. Надається адресна допомога мешканцям області, а також допомога постраждалим на сході України.

     Наступного дня єпископ Юрій Веремій послужив у центральній церкві м. Вінниці, де було рукопокладено на дияконське служіння 26-річного брата Івана Павліша. Свого часу молодий служитель закінчив Львівську Богословську семінарію та приїхав з рідної Львівщини на Вінниччину допомагати у проповіді Євангелії. Тут одружився, разом з дружиною виховує двох діток. Церква радо  благословила молоду сім’ю на це служіння.

Попередня Понад 11 мільйонів гривень та більше 2,5 тисячі тон продуктів зібрали і доставили на схід України наші церкви - Комітет ЦХВЄУ
Наступна Служіння у новому форматі під час Малинфесту, інтернет-євангелізм – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Зимовий табір для дітей з прифронтової зони провели львів’яни

Час зимових свят видався насиченим подіями для Львівської церкви «Воскресіння» та Місії «Добрий самарянин».

Новини регіонів

Молодь та інтернет: як уникнути підводних течій?

      24-25 травня 2013 р. у Луганську  відбулася молодіжна конференція на тему: «Небезпеки віртуального світу – підводні течії». Головним спікером зібрання був завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.

Новини регіонів

Олександр Попчук поділився із хмельницькими служителями тонкощами благовістя

  

Вчитель-євангелист Олександр Попчук завітав на Хмельниччину, де  в суботу, 6 квітня, служив для благовісників, проповідників Євангелія.