Лютий 23, 2015 0 1227 Переглядів

На Вінниччині відкрили дім для літніх людей та надають адресну допомогу

     Під час духовнозбудовуючої частини словом ділився перший заступник старшого пресвітера області Євген Каширець, а також єпископи, старші пресвітери областей: Василь Любчак (Вінницька обл.) та Юрій Веремій (Івано-Франківська обл.)

     Звітуючи про роботу церков в області Василь Любчак повідомив, що за рік церкви примножилися на два десятки нових членів. Це не так мало, якщо зважити, що церков, які належать до нашого об’єднання, в області небагато – всього налічують 605 членів. Отже область потребує уваги і підтримки. Тим не менше було зауважено, що брати і сестри живуть однодушно, в єднанні духа, підтримують і благословляють один одного. Минулого року в області відкрився дім для людей похилого віку на 40 місць. Надається адресна допомога мешканцям області, а також допомога постраждалим на сході України.

     Наступного дня єпископ Юрій Веремій послужив у центральній церкві м. Вінниці, де було рукопокладено на дияконське служіння 26-річного брата Івана Павліша. Свого часу молодий служитель закінчив Львівську Богословську семінарію та приїхав з рідної Львівщини на Вінниччину допомагати у проповіді Євангелії. Тут одружився, разом з дружиною виховує двох діток. Церква радо  благословила молоду сім’ю на це служіння.

Попередня Понад 11 мільйонів гривень та більше 2,5 тисячі тон продуктів зібрали і доставили на схід України наші церкви - Комітет ЦХВЄУ
Наступна Служіння у новому форматі під час Малинфесту, інтернет-євангелізм – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Я желаю, чтобы Закарпатская область стала евангельской

Прекрасные минуты общения с Богом приносили мне удовольствие. Помню, в один вечер я вышел на улицу, было темно, небо – полно звезд, я поднял свои глаза и начал благодарить Бога за спасение…

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви, що зараз перебуває у стадії будівництва.

Новини регіонів

Святкова зустріч для дітей пройшла в Нікополі

     У школі-інтернат №1 м. Нікополь, Дніпропетровської області 21 квітня служителями місцевої церкви ХВЄ провели Пасхальну зустріч з дітьми.