На Чернігівщині провели семінар для служителів

8 вересня у смт. Срібне Чернігівської обл. відбувся семінар для служителів обласного об’єднання УЦХВЄ. На зустріч із братами з Чернігівщини приїхали гості – перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок та пастор київської церкви «Сілоам» Сергій Вознюк.
Під час семінару говорили про важливі питання щодо управління церквою. Були отримані відповіді на інші життєво важливі питання, котрі турбують служителів. Продовжити бесіду брати мали нагоду під час обіду, де також могли поставити питання служителям з чималим досвідом та практикою в служінні.
Роз’їжджались задоволені та сповнені бажання до ще більш ревного служіння нашому Господові в помісних церквах.
Микола КОНОНЧУК, Чернігівська обл.


You might also like
На Тернопільщині – новий старший пресвітер
У м. Тернополі 1 березня відбулася звітно-виборна конференція церков ХВЄ області. Старший пресвітер Володимир Терещенко відзвітував про роботу за рік та повідомив братерство, що надалі не буде висувати свою кандидатуру на наступну каденцію.
2-4% населення – стільки складають в середньому п’ятидесятники у південно-західному регіоні Рівненщини
7 грудня на базі церкви ХВЄ с. Глинськ відбулася регіональна
На Надвірнянщині відбулася зустріч учнів 8-11 класів із священнослужителями
24 листопада 2011 року в селі Переріслі Надвірнянського району відбулася зустріч священнослужителів різних конфесій з вчителями та учнями 8-11 класів місцевої ЗШ школи на тему “450-річчя Пересопницького Євангелія”.