Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з Віце-президентом Європейської комісії

Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з Віце-президентом Європейської комісії

Глави і представники членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 29 жовтня 2021 року зустрілися з Віце-президентом Європейської комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом, повідомляє ВРЦіРО.

Пан Схінас відповідає за діалог з релігійними спільнотами та захист свободи віросповідання і переконань. Учасники зустрічі, що відбувся в залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії, торкнулися конкретних питань допомоги тим, хто страждає від беззаконня, зокрема на окупованих територіях України – на Донбасі та Криму.

«Без сумніву, ми в Україні користуємося найбільшою мірою релігійної свободи та дякуємо Богові за це. Але поруч є Білорусь, де християни були затримані та засуджені до різних термінів ув’язнення, лише за те, що виявилися в неправильному місці в неправильний час, і були захоплені силовиками. Ми не маємо забути про них, – сказав під час зустрічі з єврокомісаром директор Департаменту  зовнішніх та міжнародних зав’язків  УЦХВЄ Юрій Кулакевич. – Ми також спостерігаємо за намаганнями засудити у Фінляндії депутатку  парламенту Пейві Рясінен, яку намагаються притягнути до відповідальності за відстоювання бібліних засад шлюбу та сім’ї. Ми вважаємо, що так звані «антидискримінаційні» закони не повинні бути засобом підриву демократії».
Українські релігійні діячі також засвідчили підтримку справи долучення України до європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи. Учасники висловили спільне бажання продовжити співпрацю між інституціями Європейського Союзу та Всеукраїнською Радою Церков, як інституцією українського громадянського суспільства.

Previous Сто років боротьби та віри │Докфільм
Next Навчальний курс для сімейних консультантів церков вперше провели на Дніпропетровщині

You might also like

Освіта

Оповідання  «Крізь сумніви» Володимира Чалчинського перемогло у літературному конкурсі ім. Джона Буньяна

5 жовтня 2019 року в Києві відбулася церемонія нагородження переможця Літературного

Новини

На Житомирщині відбулася сімейна конференція для подружь служителів та місіонерів

У духовному центрі «Відродження», що біля м. Малина на Житомирщині,

Новини

На дев’ятому Східноєвропейському лідерському форумі служителі церков шукали шляхів  оздоровлення суспільства

6-9 листопада 2019 р. в Києві відбувся дев’ятий Східноєвропейський лідерський