Листопад 2, 2021 0 513 Переглядів

Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з Віце-президентом Європейської комісії

Глави і представники членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 29 жовтня 2021 року зустрілися з Віце-президентом Європейської комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом, повідомляє ВРЦіРО.

Пан Схінас відповідає за діалог з релігійними спільнотами та захист свободи віросповідання і переконань. Учасники зустрічі, що відбувся в залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії, торкнулися конкретних питань допомоги тим, хто страждає від беззаконня, зокрема на окупованих територіях України – на Донбасі та Криму.

«Без сумніву, ми в Україні користуємося найбільшою мірою релігійної свободи та дякуємо Богові за це. Але поруч є Білорусь, де християни були затримані та засуджені до різних термінів ув’язнення, лише за те, що виявилися в неправильному місці в неправильний час, і були захоплені силовиками. Ми не маємо забути про них, – сказав під час зустрічі з єврокомісаром директор Департаменту  зовнішніх та міжнародних зав’язків  УЦХВЄ Юрій Кулакевич. – Ми також спостерігаємо за намаганнями засудити у Фінляндії депутатку  парламенту Пейві Рясінен, яку намагаються притягнути до відповідальності за відстоювання бібліних засад шлюбу та сім’ї. Ми вважаємо, що так звані «антидискримінаційні» закони не повинні бути засобом підриву демократії».
Українські релігійні діячі також засвідчили підтримку справи долучення України до європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи. Учасники висловили спільне бажання продовжити співпрацю між інституціями Європейського Союзу та Всеукраїнською Радою Церков, як інституцією українського громадянського суспільства.

Попередня Сто років боротьби та віри │Докфільм
Наступна Навчальний курс для сімейних консультантів церков вперше провели на Дніпропетровщині

Вам також може сподобатися

Новини

2 травня у США святкують Національний День молитви за Америку

У 1775 році перший конгрес США проголосив перший четвер травня Національним Днем молитви

Новини

Тарас Антошевський: «Стало більше якісної інформації про діяльність церков»

Rарантин підштовхнув служителів до освоєння інтернет-простору, що добре позначилося на медіаактивності. Про це, а також про діяльність протестантських церков протягом року – наша розмова із шеф-редактором РІСУ Тарасом Антошевським.

Новини

Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ – долучайтесь до проєкту «Молитва 7:14»

Щочетверга у вечірній час священнослужителі УЦХВЄ здійснюють молитву в онлайн