Листопад 4, 2021 0 1376 Переглядів

Навчальний курс для сімейних консультантів церков вперше провели на Дніпропетровщині

Навчання служителів сімейного відділу УЦХВЄ Дніпропетровської області відбулося у Дніпрі на базі церкви «Віфанія» 29-30 жовтня. Понад двадцять подружніх пар, які служать сім’ям у церквах області, пройшли курс «Підготовка до шлюбу- становлення одним».

Відкриваючи навчання, старший пресвітер області Михайло Мокієнко, поблагословив присутніх та повів їх у молитві. Після чого слово взяли спікери – Юрій і Тетяна Соколовські, консультанти з сімейних питань міжнародного фонду «Молодь з місією», ведучі онлайн-ресурсу «Сімейний клуб», а також члени Сімейного комітету при ВСЦ ЄХБ. Юрій та Тетяна у свій час організували рух «Тиждень подружжя» в Україні та виступили співзасновниками руху «Україна за сім’ю».

Курс «Підготовка до шлюбу – становлення одним» розроблений подружжям служителів Альбертом і Жанет Джупе. Братерством баптистів видано однойменний посібник, який містить біблійні принципи та багато практичних питань сімейного життя. Посібник написаний простою мовою і легко читається, тому може використовуватись не тільки консультантами.

«Відділ сімейного служіння УЦХВЄ в нашій області ще тільки розгортає свою роботу, тому це перше навчання такого роду. Якщо ж взяти братерство загалом, то Дніпропетровщина стала другою – перше навчання сімейних консультантів за цією програмою відбулося на Тернопільщині, де сімейне служіння очолюють Іван та Юлія Мудрі», – розповідає Костянтин Мельник, який разом із дружиною Данутою опікується служінням на Дніпропетровщині. Саме вони і організували захід.

За словами Костянтина, матеріали даного курсу дошлюбної підготовки заповнюють велику потребу в християнській літературі з консультування. Навчання стало справжнім благословінням для служителів, які працюють з сім’ями на місцях.

Наталія Мельник

Попередня Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з Віце-президентом Європейської комісії
Наступна Ідеологічна цензура в традиційних та соціальних медіа - тема Новомедіа Форуму-2021

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Випускники КБІ отримали дипломи бакалаврів богослів’я

   22 жовтня у Київському біблійному інституті відзначили чергове хвилююче свято – випуск студентів очно-заочного відділення-2014. Вручення дипломів, привітання та цінне напутнє слово на подальше життя і служіння – усе це залишиться на фото і у серцях випускників.

Новини братерства

Водохреще у київських церквах

19 січня 2012 року, в день святкування Хрещення Господнього, у приміщенні церкви «Філадельфія» м. Києва відбулося водне хрещення.

Новини братерства

“Радість приходить туди, де є прощення!” – стверджує старший єпископ ЦХВЄУ

Ряд святкових богослужінь в  церкві ХВЄ м. Івано-Франківська, що по вул. Мочульського, 1, завершився різдвяною євангелізацією…