Листопад 4, 2021 0 859 Переглядів

Навчальний курс для сімейних консультантів церков вперше провели на Дніпропетровщині

Навчання служителів сімейного відділу УЦХВЄ Дніпропетровської області відбулося у Дніпрі на базі церкви «Віфанія» 29-30 жовтня. Понад двадцять подружніх пар, які служать сім’ям у церквах області, пройшли курс «Підготовка до шлюбу- становлення одним».

Відкриваючи навчання, старший пресвітер області Михайло Мокієнко, поблагословив присутніх та повів їх у молитві. Після чого слово взяли спікери – Юрій і Тетяна Соколовські, консультанти з сімейних питань міжнародного фонду «Молодь з місією», ведучі онлайн-ресурсу «Сімейний клуб», а також члени Сімейного комітету при ВСЦ ЄХБ. Юрій та Тетяна у свій час організували рух «Тиждень подружжя» в Україні та виступили співзасновниками руху «Україна за сім’ю».

Курс «Підготовка до шлюбу – становлення одним» розроблений подружжям служителів Альбертом і Жанет Джупе. Братерством баптистів видано однойменний посібник, який містить біблійні принципи та багато практичних питань сімейного життя. Посібник написаний простою мовою і легко читається, тому може використовуватись не тільки консультантами.

«Відділ сімейного служіння УЦХВЄ в нашій області ще тільки розгортає свою роботу, тому це перше навчання такого роду. Якщо ж взяти братерство загалом, то Дніпропетровщина стала другою – перше навчання сімейних консультантів за цією програмою відбулося на Тернопільщині, де сімейне служіння очолюють Іван та Юлія Мудрі», – розповідає Костянтин Мельник, який разом із дружиною Данутою опікується служінням на Дніпропетровщині. Саме вони і організували захід.

За словами Костянтина, матеріали даного курсу дошлюбної підготовки заповнюють велику потребу в християнській літературі з консультування. Навчання стало справжнім благословінням для служителів, які працюють з сім’ями на місцях.

Наталія Мельник

Попередня Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з Віце-президентом Європейської комісії
Наступна Ідеологічна цензура в традиційних та соціальних медіа - тема Новомедіа Форуму-2021

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Запрошуємо на всеукраїнську ходу на захист прав дітей і сім’ї

     У суботу, 3 червня 2017 року, в Києві відбудеться традиційна хода на захист прав дітей і сім’ї під гаслом: «Сім’я – мати та батько, чоловік та дружина – це майбутнє України!»

Новини братерства

«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

– зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Новини братерства

Благословення твого дому: у церкві «Філадельфія» провели день сім’ї

Приємне свято для подружніх пар влаштували у Київській церкві «Філадельфія» з нагоди 21 року народження громади. В п’ятницю, 1 листопада, до Дому молитви, що на вулиці Голосіївській,57 приїхало понад сімдесят християнських подружжів.