Листопад 6, 2021 0 667 Переглядів

Ідеологічна цензура в традиційних та соціальних медіа – тема Новомедіа Форуму-2021

Уже через тиждень, 11-12 листопада, у Києві на Новомедіа Форумі зберуться працівники редакцій, студенти журналістських факультетів, блогери християнських  медіаресурсів.

На учасників чекає два дні інтенсиву за участю 15 спікерів, майстер-класи, дебати, особисті контакти, якісний контент. Цього року спікерами стануть Костянтин Стогній, Олександр Човган, Ольга Туній, Оксана Гутцайт, Наталка Фіцич, Сакен Аймурзаєв, Сергій Чаплигін, Микола Рогинець, Тетяна Урюпова, Валерія Сергєєва, Олена Цинтила, Макс Левін, Ян Доброносов, Олексій Погорєлов, Роман Лаба, Руслан Кухарчук. Вони розкриють актуальні теми у сфері телебачення, радіомовлення, газетно-журнального сектору, веб-проєктів і нових медіа. А учасники зможуть поставити запитання доповідачам як із залу, так і тет-а-тет.

Гасло заходу 2021 року: «Свободу – слову!» Йдеться і про традиційні, і про соціальні медіа. Практика ідеологічного цензурування стала занадто широко застосованою, і вона підриває основу суспільства, у якому має плекатися принцип вільного висловлювання. Спікери розкажуть як зберегти, а то й відновити цю свободу слова, а також поділяться досвідом цензурування у своїх ЗМІ.

Перший Новомедіа Форум пройшов у 2011, то ж бренд святкує ювілей — десять років від заснування. Форум пройде в центрі столиці в комплексі Inveria ivent space. Цього року через карантинні обмеження на подію потрапить лише 100 учасників.

Попередня реєстрація обов’язкова: https://novomediaforum.org/

Попередня Навчальний курс для сімейних консультантів церков вперше провели на Дніпропетровщині
Наступна АНОНС: 7-10 грудня на Київщині пройде третя Школа проповідників Promova

Вам також може сподобатися

Новини

На Софійській площі відбувся марафон із безперервного читання Біблії

5-8 липня на Софійській площі м. Києва відбувся цілодобовий марафон

Новини

«Що заважає людині бути лагідною» – тема Духовного ранку в РДА міста Березного

19 березня у стінах Березнівської райдержадміністрації (Рівненська область) відбулася важлива